x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Salomon handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 4
    • Salomon Handschoenen Salomon Force Dry Women Vaporous Grey Black-XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148650926.jpg
      Salomon Salomon Handschoenen Salomon Force Dry Women Vaporous Grey Black-XS Handschoenen Salomon Force Dry Women Vaporous Grey Black-XS Handschoenen Salomon Force Dry Women Vaporous Grey Black-XS Salomon's Force Dry handschoen zorgt dat u heerlijk warm en comfortabel de berg af kunt. Deze handschoen is gemaakt van sterk kunststof en maakt gebruik van... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Salomon Handschoenen Salomon Force Dry Women Vaporous Grey Black-XS
      • 00889645426945
      1
      deal
      58.90 EUR
    • Salomon Vision GTX
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203985629.jpg
      Salomon Salomon Vision GTX Vision GTX Vision GTX De VISION GTX® is een technische all-mountain-handschoen waarin een GORE-TEX®-membraan wordt gecombineerd met softshell voor een luxe uitstraling en een heerlijk gevoel. (1)
      Salomon Vision GTX
      • 00889645425139
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149546720.jpg
      Salomon Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart (1)
      Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart
      • 00801634096458
      1
      48.30 EUR
    • Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149547199.jpg
      Salomon Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart (1)
      Salomon Wintersporthandschoenen - Vrouwen - zwart
      • 00801634096434
      1
      48.30 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Roeckl DEFAULT
        • roeckl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 100% (100_)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • ABC-led (abc_led)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • ALÉ (ale_)
      • Amscan (amscan)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • Basis (basis)
      • BBB (bbb)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • BIG (big)
      • Bioracer (bioracer)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Buck (buck)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Cerva (cerva)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Comfort (comfort)
      • Connex (connex)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Cube (cube)
      • Cycle Tech (cycle_tech)
      • Cyclon (cyclon)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Eisbar (eisbar)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • Eska (eska)
      • Essimo (essimo)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Extremities (extremities)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Flamingo (flamingo)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granberg (granberg)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Grivel (grivel)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HANCA (hanca)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Heka (heka)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hofftech (hofftech)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Imperial Riding (imperial_riding)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • iON (ion)
      • Irwin (irwin)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IXS (ixs)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jerlo (jerlo)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kixx (kixx)
      • Klinion (klinion)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Kombi (kombi)
      • Kong (kong)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lalizas (lalizas)
      • Leatt (leatt)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOKS (loks)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Majestic (majestic)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Meuwissen agro (meuwissen_agro)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • MineTan (minetan)
      • Minions (minions)
      • Mirage (mirage)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Moncler (moncler)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Nathan (nathan)
      • Neo Tools (neo_tools)
      • Nifty (nifty)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • Noukies (noukies)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Obsessive (obsessive)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • Opsial (opsial)
      • Orange85 (orange85)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Peha-soft (peha_soft)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Polyco (polyco)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • Profuomo (profuomo)
      • Promark (promark)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Pura (pura)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roeckl sports (roeckl_sports)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rome (rome)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • RW (rw)
      • Sacha (sacha)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Selected (selected)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Silverline (silverline)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Slokker (slokker)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snowlife (snowlife)
      • Softhand (softhand)
      • Solaris (solaris)
      • Sparco (sparco)
      • Sportful (sportful)
      • Sprayway (sprayway)
      • Spyder (spyder)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth (stealth)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Suitable (suitable)
      • Super (super)
      • Super Pro (super_pro)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swix (swix)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Toolpack (toolpack)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Unigloves (unigloves)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Uvex (uvex)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nitrile (nitrile)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be