x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Felco F310 Snoeischaar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Felco F310 Snoeischaar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Felco F310 Snoeischaar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Felco F310 Snoeischaar
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/190081064.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183331452.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176350662.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122511177.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/122511176.jpg
Felco Felco F310 Snoeischaar F310 Snoeischaar F310 Snoeischaar Bloemen, fruit of dunne takken hebben niets te vrezen van de gaaf knippende snijkop van de FELCO 300 fruit- en bloemenschaar. De ergonomische handgreep en de snijkop uit roestvrij staal zijn slechts twee functies die aantonen hoe dit gereedschap gewijd is aan gave precisie. De handgreep is uitgerust met een flexibele veer, waardoor deze makkelijk opent en sluit. Een perfecte keuze voor zowel grote als kleine handen, de FELCO 300 fruit- en bloemenschaar vereist een minimum aan onderhoud en is ... (1)
  • 00783929100388
3
deal
  • Technische details
    • Snijcapaciteit: 10 mm
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 125 g
    • Breedte (cm): 7 cm
    • Gewicht: 0.2 kg
    • Hoogte: 2.5 cm
    • Lengte: 26 cm
  • 20.00 36.90 EUR 3
    3
    • keizers keizers
      Felco 310 Fruit- en bloemenschaar Een blik op de slanke snijkop is genoeg om hoge verwachtingen te koesteren voor de chirurgische precisi...
      20.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Bloemen, fruit of dunne takken hebben niets te vrezen van de gaaf knippende snijkop van de FELCO 300 fruit- en bloemenschaar. De ergonomi...21.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Deboerdrachten Deboerdrachten
      De FELCO 310 is een fruit en bloemenschaar. Deze schaar heeft een slanke snijkop voor een goede bereikbaarheid van de af te knippen takke...
      25.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Felco F32 Snoeischaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185498076.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210077913.jpg
      Felco Felco F32 Snoeischaar F32 Snoeischaar F32 Snoeischaar Felco F32 Snoeischaar De Felco F32 is een model met gebogen aambeeld. Deze Felco F32 is een comfortabele en lichte snoeischaar. Met stevige handgrepen van gesmeed aluminium met levenslange garantie. Het bovenmes bestaat uit hoogwaardig gehard staal. En het verstelbare geschroefde aambeeld in messing geeft een duidelijke en nauwkeurige snede. Alle onderdelen kunnen worden vervangen. Doeltreffendheid: gemakkelijke instelling van de snede. Ergonomie: bescherming van de hand dankzij de ideale vor... (1)
      Felco F32 Snoeischaar
      • 00783929100722
      1
      deal
    • Stihl Snoeischaar Bypass FELCO F9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228864919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140244970.jpg
      Stihl Stihl Snoeischaar Bypass FELCO F9 Snoeischaar Bypass FELCO F9 Snoeischaar Bypass FELCO F9 Stihl Snoeischaar Bypass FELCO F9 Ergonomische snoeischaar van het merk Stihl. Deze uitvoering is geschikt voor linkshandigen. De F8 is geschikt voor rechtshandigen. Voorzien van gesmede behuizing uit aluminium, ergonomisch gevormde handgreep, antislip handgreepcoating, schuine snijkop, verwisselbaar lemmet, praktische sluiting met één hand, draadsnij-inkeping, sapgroef. Geschikt voor middelgrote en grote handen. Over Keizers Naast een uitgebreide webshop en showroom, beschikt Keizers ook ove... (1)
      Stihl Snoeischaar Bypass FELCO F9
      • 00886661187416
      2
    • Verto Snoeischaar met ratel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146893461.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218168938.jpg
      Verto Verto Snoeischaar met ratel Snoeischaar met ratel Snoeischaar met ratel (1)
      Verto Snoeischaar met ratel
      • 05902062037046
      • 15G205
      1
    • Verto Takkenschaar Universele 700mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218272344.jpg
      Verto Verto Takkenschaar Universele 700mm Takkenschaar Universele 700mm Takkenschaar Universele 700mm (1)
      Verto Takkenschaar Universele 700mm
      • 05902062037121
      • 15G254
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 19.97
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 19.97
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 19.97
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 19.97
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 19.97
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 19.97
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.97
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 19.98
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 19.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be