x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena Comfort takkenschaar 460B online kopen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena Comfort takkenschaar 460B online kopen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena Comfort takkenschaar 460B online kopen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena Comfort takkenschaar 460B online kopen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116660520.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/107470753.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/85000868.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/85000867.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142985366.jpg
Gardena Gardena Comfort takkenschaar 460B online kopen Comfort takkenschaar 460B online kopen Comfort takkenschaar 460B online kopen Robuuste takkenscharen voor vers hout Bypass Meslengte: 30 mm Robuuste takkenscharen voor vers hout Bypass Meslengte: 30 mm (2)
  • 04078500877602
1
  • Design
    • Type tuingereedschap: Takkenschaar
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Grijs, Blauw
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 19 cm
    • Hoogte: 3 cm
    • Lengte: 52 cm
  • 33.50 33.50 EUR 1
    1
    • MakroShop.be MakroShop.be
      Robuuste takkenscharen voor vers hout Bypass Meslengte: 30 mm Robuuste takkenscharen voor vers hout Bypass Meslengte: 30 mm33.50, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Gardena Comfort Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107468692.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153801295.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153801296.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182499920.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84529253.jpg
      Gardena Gardena Comfort Grasschaar Comfort Grasschaar Comfort Grasschaar GARDENA Comfort grasschaar, draaibaar (08734-20) Om exact graskantjes te knippen, ook op moeilijk bereikbare plaatsen.\\n Comfortabel werken voor links- en rechtshandigen door 360° draaibare knipmessen. * Ergonomische handgreep om licht te knippen, met elementen van zacht kunststof.\\n * Messen met golfsnede houden het gras in het knipbereik en zorgen zo voor licht en exact knippen.\\n * Geharde messen met antikleefcoating voor lange levensduur.\\n * Messen speciaal gelagerd om krachtig en ge... (1)
      Gardena Comfort Grasschaar
      • 04078500873406
      • 8734-20
      6
    • Bahco P3-20-F Snoeischaar - Max. knipbreedte 20 mm - Lengte 200 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145747289.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200935768.jpg
      Bahco Bahco P3-20-F Snoeischaar - Max. knipbreedte 20 mm - Lengte 200 mm P3-20-F Snoeischaar - Max. knipbreedte 20 mm - Lengte 200 mm P3-20-F Snoeischaar - Max. knipbreedte 20 mm - Lengte 200 mm Bahco P3-20-F - 1 handsnoeischaar, grote snijkop, 20 mm snijkop, 200 mm (1)
      Bahco P3-20-F Snoeischaar - Max. knipbreedte 20 mm - Lengte 200 mm
      • 07311518275259
      3
    • Silverline Handschaar, 330 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109373893.jpg
      Silverline Silverline Handschaar, 330 mm Handschaar, 330 mm Handschaar, 330 mm Ideaal voor het trimmen van hagen en gazons 155 mm warmtebehandelde koolstofstalen messen Gepolijste handgreep met veeractie Lichtgewicht en comfortabel in gebruik Handvat lus voor gemakkelijke opslag, Gewicht: 0.661386786 Pond, Fabrikant: Silverline (1)
      Silverline Handschaar, 330 mm
      • 05024763050671
      2
    • Bahco PX-M2-L Snoeischaar voor linkshandigen - Maat M - Max. knipbreedte 20 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145811715.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210037624.jpg
      Bahco Bahco PX-M2-L Snoeischaar voor linkshandigen - Maat M - Max. knipbreedte 20 mm PX-M2-L Snoeischaar voor linkshandigen - Maat M - Max. knipbreedte 20 mm PX-M2-L Snoeischaar voor linkshandigen - Maat M - Max. knipbreedte 20 mm BAHCO Snoeischaar Px-M2-L (1)
      Bahco PX-M2-L Snoeischaar voor linkshandigen - Maat M - Max. knipbreedte 20 mm
      • 07311518240714
      3
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 38.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 33.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be