x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Abro handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Abro Handtas 'Piuma Woven'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145112622.jpg
      Abro Abro Handtas 'Piuma Woven' Handtas 'Piuma Woven' Handtas 'Piuma Woven' Design: Afneembare banden, Meerdere vakken, Ritsvak binnen, Verstelbare riemen; Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Extra's: Gevlochten structuur, Voetstandaard, Op staal naden, Inclusief hanger, Draagbaar op 2 manieren; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (2)
      Abro Handtas 'Piuma Woven'
      • 04061724063548
      • 028530-36-44
      2
      deal
      399.00 EUR
    • Abro Handtas 'Claudia'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000666.jpg
      Abro Abro Handtas 'Claudia' Handtas 'Claudia' Handtas 'Claudia' Dit artikel van abro is 34 x 17 x 29 cm. Het gewicht is 1.1 kg en de kleurnaam is black/nickel. (1)
      Abro Handtas 'Claudia'
      • 04061724440400
      • 029145-45-18
      2
      deal
      229.00 EUR
    • Abro Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150502327.jpg
      Abro Abro Handtas Handtas Handtas Motief: Effen; Design: Rits zak, Ruim hoofdvak, Binnenzak, Afneembare banden, Verstelbare riemen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Extra's: Inclusief hanger, Korrelig leder, Op staal naden, Gladde stof; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (1)
      Abro Handtas
      • 04061724222976
      • 028825-37-18
      2
      199.00 EUR
    • Abro Handtas 'Erna'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000631.jpg
      Abro Abro Handtas 'Erna' Handtas 'Erna' Handtas 'Erna' Motief: Effen; Design: Binnenzak, Ruim hoofdvak; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (1)
      Abro Handtas 'Erna'
      • 04061724299497
      • 029080-46-38
      2
      deal
      239.00 EUR
    • Abro Handtas 'Lotus'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145152148.jpg
      Abro Abro Handtas 'Lotus' Handtas 'Lotus' Handtas 'Lotus' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Design: Afneembare banden, Vak voor mobiele telefoon, Meerdere vakken, Ritsvak binnen, Combideelbare ritssluiting, Verstelbare riemen; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Extra's: Gevlochten structuur, Op staal naden, Inclusief hanger, Draagbaar op 2 manieren, Handvat; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (1)
      Abro Handtas 'Lotus'
      • 04061724090018
      • 028539-58-18
      2
      549.00 EUR
    • Abro Handtas 'Erna'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163893576.jpg
      Abro Abro Handtas 'Erna' Handtas 'Erna' Handtas 'Erna' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Afneembare banden, Ritssluiting, Sealed edges, Vak voor mobiele telefoon, Ruim hoofdvak, Ritsvak binnen; Extra's: Draagbaar op 2 manieren, Label plaatje, Korrelig leder, Stevige stof; Hengsellengte: Lange schouderriemen, Korte schouderriemen (1)
      Abro Handtas 'Erna'
      • 04061724299534
      • 029080-46-50
      2
      deal
      239.00 EUR
    • Abro Handtas 'Adria'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145151735.jpg
      Abro Abro Handtas 'Adria' Handtas 'Adria' Handtas 'Adria' Dit artikel van abro is 32 x 14 x 26 cm. Het gewicht is 1.02 kg en de kleurnaam is black. (1)
      Abro Handtas 'Adria'
      • 04061724072595
      • 028488-37-10
      2
      279.00 EUR
    • Abro Handtas 'Adria'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145112810.jpg
      Abro Abro Handtas 'Adria' Handtas 'Adria' Handtas 'Adria' Dit artikel van abro is 32 x 14 x 26 cm. Het gewicht is 1.02 kg en de kleurnaam is zinc. (1)
      Abro Handtas 'Adria'
      • 04061724072601
      • 028488-37-44
      1
      279.00 EUR
    • Abro Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165929823.jpg
      Abro Abro Handtas Handtas Handtas Materiaal: Leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Hengsellengte: Korte schouderriemen (1)
      Abro Handtas
      • 04061724290784
      • 029146-20-18
      1
      229.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be