x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bear design handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Bear design Schoudertas CP 1201 cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169750929.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162897083.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138442356.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138442242.jpg
      Bear design Bear design Schoudertas CP 1201 cognac Schoudertas CP 1201 cognac Schoudertas CP 1201 cognac \\nPrachtige echt leren schoudertas / handtas uit de Callisto-Pelle serie van Bear Design. Het leer van de tas voelt super aan en heeft een klassieke uitstraling. De tas beschikt over 2 hengsels die in de hand gedragen kunnen worden. Daarnaast beschikt deze mooie tas ook over een lange verstelbare en afneembare schouderband. Op de bovenzijde vindt u 2 vakken met magneetsluiting en het hoofdvak met ritssluiting. In het hoofdvak vindt u een vak met ritssluiting, een steekvak en 2 penvakjes. Ook... (3)
      Bear design Schoudertas CP 1201 cognac
      • 08717741212013
      3
      good_buy
      122.49 EUR
    • Bear design Cow Lavato Schoudertas cognac3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153645283.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112843180.jpg
      Bear design Bear design Cow Lavato Schoudertas cognac3 Cow Lavato Schoudertas cognac3 Cow Lavato Schoudertas cognac3 De Bear Design Cow Lavato Schoudertas cognac3 is onderdeel van de Cow Lavato serie van Bear Design. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Bear Design, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Bear design Cow Lavato Schoudertas cognac3
      • 08717741688511
      2
      141.89 EUR
    • Bear design Dark Nature Emmy Clippertas L brown Damestas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163064711.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95827441.jpg
      Bear design Bear design Dark Nature Emmy Clippertas L brown Damestas Dark Nature Emmy Clippertas L brown Damestas Dark Nature Emmy Clippertas L brown Damestas De Bear Design Dark Nature Emmy Clippertas L brown is onderdeel van de Dark Nature serie van Bear Design. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Bear Design, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Bear design Dark Nature Emmy Clippertas L brown Damestas
      • 08717741379884
      1
      169.00 EUR
    • Bear design CP1263 schoudertas Fiore blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162896465.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112852689.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138433634.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138433664.jpg
      Bear design Bear design CP1263 schoudertas Fiore blauw CP1263 schoudertas Fiore blauw CP1263 schoudertas Fiore blauw \\nPrachtige echt leren handtas/schoudertas van Bear Design. De tas is gemaakt van prachtig echt leer, het leer voelt goed aan en is soepel. De tas beschikt over 3 ruime vakken met ritssluiting. In het middelste vak zit een ritsvak, 1 insteekvak en 2 penvakjes. De tas heeft een achtervak met drukknoopsluiting. Op de voorkant zit een ritsvak. Door deze mooie vakindeling kunt u gemakkelijk uw spullen gescheiden meenemen. \\nDe tas beschikt over een lange schouderband die verstelbaar is, doordat... (1)
      Bear design CP1263 schoudertas Fiore blauw
      • 08717741412635
      1
      147.50 EUR
    • Bear design Dark Nature Schoudertas brown3 Damestas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153645823.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95826362.jpg
      Bear design Bear design Dark Nature Schoudertas brown3 Damestas Dark Nature Schoudertas brown3 Damestas Dark Nature Schoudertas brown3 Damestas De Bear Design Dark Nature Schoudertas brown3 is onderdeel van de Dark Nature serie van Bear Design. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Bear Design, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Bear design Dark Nature Schoudertas brown3 Damestas
      • 08717741380996
      1
      109.00 EUR
    • Bear design Dames Handtas Lieke Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162902197.jpg
      Bear design Bear design Dames Handtas Lieke Rood Dames Handtas Lieke Rood Dames Handtas Lieke Rood \\nPrachtige echt leren handtas van Bear Design. De tas is gemaakt van prachtig echt leer, het leer voelt goed aan en is soepel. De tas beschikt over 2 ruime vakken met ritssluiting op de bovenzijde. Intern heeft de tas een ritsvak en een insteekvak. Ook heef de tas een voor- en achtervak met ritssluiting. Door deze mooie vakindeling kunt u gemakkelijk uw spullen gescheiden meenemen. \\nDe tas beschikt over een 2 handvatten. Deze Bear Design tas is ideaal in gebruik door zijn formaat en vak i... (1)
      Bear design Dames Handtas Lieke Rood
      • 08717741400854
      1
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Oilily (oilily)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be