x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Becksöndergaard handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Becksöndergaard Amora shopper met bloemenprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188083608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185022640.jpg
      Becksöndergaard Becksöndergaard Amora shopper met bloemenprint Amora shopper met bloemenprint Amora shopper met bloemenprint Amora shopper met bloemenprint (2)
      Becksöndergaard Amora shopper met bloemenprint
      • 05710531418322
      1
      most_sold
      52.95 EUR
    • Becksöndergaard Schoudertas Relon Emery BAG Groen | Maat ONESIZE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199669931.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200721100.jpg
      Becksöndergaard Becksöndergaard Schoudertas Relon Emery BAG Groen | Maat ONESIZE Schoudertas Relon Emery BAG Groen | Maat ONESIZE Schoudertas Relon Emery BAG Groen | Maat ONESIZE In 2003 startten Anna Søndergaard and Lis Beck hun Deense merk Becksondergaard. Een speelse collectie van vindingrijke accessoires met een persoonlijke touch die seizoen na seizoen gedragen kan worden. Het merk staat bekend om zijn kleurrijke producten met mooie contrasten en unieke prints. Deze stoffen groene handtas Relon Emery BAG heeft een gewatteerd bovenwerk met lila zijkanten en een ritsvak met zilverkleurige ritssluiting op de voorzijde. Aan de dubbele handgrepen van bruin, gewatteerd... (1)
      Becksöndergaard Schoudertas Relon Emery BAG Groen | Maat ONESIZE
      • 05710531426327
      2
      84.95 EUR
    • Becksöndergaard Amapola Regina crossbodytas met bloemenprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184986848.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187714362.jpg
      Becksöndergaard Becksöndergaard Amapola Regina crossbodytas met bloemenprint Amapola Regina crossbodytas met bloemenprint Amapola Regina crossbodytas met bloemenprint Amapola Regina crossbodytas met bloemenprint (1)
      Becksöndergaard Amapola Regina crossbodytas met bloemenprint
      • 05710531418100
      1
      62.95 EUR
    • Becksöndergaard Relon Moon baguette schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202289921.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202185621.jpg
      Becksöndergaard Becksöndergaard Relon Moon baguette schoudertas Relon Moon baguette schoudertas Relon Moon baguette schoudertas Relon Moon baguette schoudertas (1)
      Becksöndergaard Relon Moon baguette schoudertas
      • 05710531426303
      1
      88.95 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be