x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Burberry handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Burberry Soft Pocket handtas van kalfsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187987701.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200721435.jpg
      Burberry Burberry Soft Pocket handtas van kalfsleer Soft Pocket handtas van kalfsleer Soft Pocket handtas van kalfsleer Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Soft Pocket handtas van kalfsleer
      • 05045625757408
      1
      most_sold
      1650.00 EUR
    • Burberry Olympia schoudertas van kalfsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187987601.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187707382.jpg
      Burberry Burberry Olympia schoudertas van kalfsleer Olympia schoudertas van kalfsleer Olympia schoudertas van kalfsleer Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Olympia schoudertas van kalfsleer
      • 05045625942682
      1
      1490.00 EUR
    • Burberry Title Vintage handtas met kalfsleren details en ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172025111.jpg
      Burberry Burberry Title Vintage handtas met kalfsleren details en ruitdessin Title Vintage handtas met kalfsleren details en ruitdessin Title Vintage handtas met kalfsleren details en ruitdessin Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Title Vintage handtas met kalfsleren details en ruitdessin
      • 05045621262326
      1
      1490.00 EUR
    • Burberry Title Mini handtas van kalfsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163383977.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187687598.jpg
      Burberry Burberry Title Mini handtas van kalfsleer Title Mini handtas van kalfsleer Title Mini handtas van kalfsleer Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Title Mini handtas van kalfsleer
      • 05045622354280
      1
      1450.00 EUR
    • Burberry Lola Small schoudertas van quilted lamsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163381831.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200721078.jpg
      Burberry Burberry Lola Small schoudertas van quilted lamsleer Lola Small schoudertas van quilted lamsleer Lola Small schoudertas van quilted lamsleer Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Lola Small schoudertas van quilted lamsleer
      • 05045559771471
      1
      1350.00 EUR
    • Burberry Title Small handtas van kalfsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187707321.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187988020.jpg
      Burberry Burberry Title Small handtas van kalfsleer Title Small handtas van kalfsleer Title Small handtas van kalfsleer Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Title Small handtas van kalfsleer
      • 05045621262357
      1
      1650.00 EUR
    • Burberry Mini Horseferry shopper van canvas met uitneembaar etui
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188033313.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200721247.jpg
      Burberry Burberry Mini Horseferry shopper van canvas met uitneembaar etui Mini Horseferry shopper van canvas met uitneembaar etui Mini Horseferry shopper van canvas met uitneembaar etui Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Mini Horseferry shopper van canvas met uitneembaar etui
      • 05045625942712
      1
      1050.00 EUR
    • Burberry Note crossbodytas van kalfsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187707230.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187987956.jpg
      Burberry Burberry Note crossbodytas van kalfsleer Note crossbodytas van kalfsleer Note crossbodytas van kalfsleer Modehuis BURBERRY is in 1856 opgericht door Thomas Burberry in Londen. De kleding en accessoires van BURBERRY zijn vaak herkenbaar aan het camelkleurige patroon met zwarte, rode en witte strepen; de zogeheten Haymarket ruit. Het merk staat wereldwijd bekend om het Britse design. (1)
      Burberry Note crossbodytas van kalfsleer
      • 05045559713976
      1
      1050.00 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NA-KD (na_kd)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paprika (paprika)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Room seven (room_seven)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be