x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Calvin Klein Rugzak met logo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Calvin Klein Rugzak met logo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Calvin Klein Rugzak met logo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Calvin Klein Rugzak met logo
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233899399.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223573977.jpg?ts=1
Calvin Klein Calvin Klein Rugzak met logo Rugzak met logo Rugzak met logo Calvin Klein Backpack Zwart UNI Dames (1)
  • 08719854858164
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Rugzak type: Schooltas, Rugzak
  • 119.95 119.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Calvin Klein Backpack Zwart UNI Dames119.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246469017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95898525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138428200.jpg?ts=1
      Bagbase Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black 50% katoen / 50% polyester binnenzijde geruwd raglan mouw doorritsbaar middels metalen rits twee steekzakken tailleband en manchetten met elastaan (1)
      Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • 08711966732530
      1
    • The bridge Buideltas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107098008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247907970.jpg?ts=1
      The bridge The bridge Buideltas Buideltas Buideltas Dit artikel van The Bridge is 24 x 17 x 28 cm. Het gewicht is 0.5 kg en de kleurnaam is nero-goldfarben. (1)
      The bridge Buideltas
      • 08033748372353
      1
      deal
    • Silvio Tossi Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213191977.jpg?ts=1
      Silvio Tossi Silvio Tossi Handtas Handtas Handtas Handtas kort hengsel Silvio Tossi - Swiss Label Handtas 10773-30 Brown Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Silvio Tossi Handtas
      • 00660902555116
      1
      deal
    • Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147557192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133049050.jpg?ts=1
      Desigual Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN Zwart Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • 08434486562943
      1
    • min
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 107.42
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 107.42
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 107.41
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 107.41
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 107.41
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 107.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 107.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 107.37
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 107.37
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 107.36
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 107.36
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 107.35
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 107.34
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 107.34
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 108.11
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 108.11
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 108.11
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 108.11
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be