x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Camel active handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Camel active Travelpack Laos - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156526447.jpg
      Camel active Camel active Travelpack Laos - Bruin Travelpack Laos - Bruin Travelpack Laos - Bruin De Camel active Laos Business Bag 15" brown is onderdeel van de Laos serie van Camel active. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop schoudertassen. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van Imitatie leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Camel active, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Camel active Travelpack Laos - Bruin
      • 04251234410790
      3
      77.44 EUR
    • Camel active Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170929099.jpg
      Camel active Camel active Handtas Handtas Handtas Materiaal: Leer; Motief: Effen; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Design: Ritssluiting, Verstelbare riemen, Afneembare banden, Ritsvak binnen; Extra's: Buigzame grip, Op staal naden; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (1)
      Camel active Handtas
      • 04251234469552
      • 309902-60
      2
      137.70 EUR
    • Camel active Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166390197.jpg
      Camel active Camel active Handtas Handtas Handtas Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (1)
      Camel active Handtas
      • 04251234469545
      • 309902-28
      2
      168.97 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Plevier (plevier)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be