x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dstrct handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Dstrct Crossbodytas Portland - cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166386731.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176580451.jpg
      Dstrct Dstrct Crossbodytas Portland - cognac Crossbodytas Portland - cognac Crossbodytas Portland - cognac Portland Road Clutch Cognac (1)
      Dstrct Crossbodytas Portland - cognac
      • 07433637656631
      2
      39.95 EUR
    • Dstrct Old Compton Road Dames Shopper - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/89590378.jpg
      Dstrct Dstrct Old Compton Road Dames Shopper - Zwart Old Compton Road Dames Shopper - Zwart Old Compton Road Dames Shopper - Zwart DSTRCT Old Compton Road Dames Shopper - Zwart (1)
      Dstrct Old Compton Road Dames Shopper - Zwart
      • 07433637147108
      1
      most_sold
      109.47 EUR
    • Dstrct Raider Road Leren Dames Handtas - Cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149381726.jpg
      Dstrct Dstrct Raider Road Leren Dames Handtas - Cognac Raider Road Leren Dames Handtas - Cognac Raider Road Leren Dames Handtas - Cognac DSTRCT Raider Road Leren Dames Handtas - Cognac (1)
      Dstrct Raider Road Leren Dames Handtas - Cognac
      • 07433637253274
      1
      99.90 EUR
    • Dstrct Northfields Way Dames Schoudertas - Dark Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173910306.jpg
      Dstrct Dstrct Northfields Way Dames Schoudertas - Dark Grey Northfields Way Dames Schoudertas - Dark Grey Northfields Way Dames Schoudertas - Dark Grey DSTRCT Northfields Way Dames Schoudertas - Dark Grey (1)
      Dstrct Northfields Way Dames Schoudertas - Dark Grey
      • 07433637048047
      1
      122.00 EUR
    • Dstrct Crossbodytas Raider Road Leer - cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148546751.jpg
      Dstrct Dstrct Crossbodytas Raider Road Leer - cognac Crossbodytas Raider Road Leer - cognac Crossbodytas Raider Road Leer - cognac DSTRCT Crossbodytas Raider Road Leer - cognac (1)
      Dstrct Crossbodytas Raider Road Leer - cognac
      • 07433637556511
      1
      59.95 EUR
    • Dstrct Portland Road Handbag 127640 Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102857879.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138432096.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138432862.jpg
      Dstrct Dstrct Portland Road Handbag 127640 Grijs Portland Road Handbag 127640 Grijs Portland Road Handbag 127640 Grijs DSTRCT Portland Road Handbag 127640 Grijs (1)
      Dstrct Portland Road Handbag 127640 Grijs
      • 07433637250259
      1
      89.95 EUR
    • Dstrct Harrington Road Leren Schoudertas - Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173143681.jpg
      Dstrct Dstrct Harrington Road Leren Schoudertas - Groen Harrington Road Leren Schoudertas - Groen Harrington Road Leren Schoudertas - Groen De DSTRCT Harrington Road Handbag khaki is onderdeel van de Harrington Road serie van DSTRCT. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van DSTRCT, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Dstrct Harrington Road Leren Schoudertas - Groen
      • 07433637654675
      1
      119.95 EUR
    • Dstrct Crossbodytas Raider Road Leer - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148546745.jpg
      Dstrct Dstrct Crossbodytas Raider Road Leer - zwart Crossbodytas Raider Road Leer - zwart Crossbodytas Raider Road Leer - zwart DSTRCT Crossbodytas Raider Road Leer - zwart (1)
      Dstrct Crossbodytas Raider Road Leer - zwart
      • 07433637556504
      1
      59.89 EUR
    • Dstrct Raider Road Handbag black2 Damestas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114076234.jpg
      Dstrct Dstrct Raider Road Handbag black2 Damestas Raider Road Handbag black2 Damestas Raider Road Handbag black2 Damestas DSTRCT Raider Road Leren Dames Handtas - Zwart (1)
      Dstrct Raider Road Handbag black2 Damestas
      • 07433637253267
      1
      74.90 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be