x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zwart witte handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Wimona Arianna-One 5002 Schoudertas - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145210423.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118529573.jpg
      Wimona Wimona Arianna-One 5002 Schoudertas - Zwart Arianna-One 5002 Schoudertas - Zwart Arianna-One 5002 Schoudertas - Zwart De Arianna-One handtas van Wimona is een zeer ruime handtas bestaande uit 3 grote hoofvakken met ritssluiting. Het voorste vak en achterste vak is bijzonder geschikt voor bijv. A4-documenten en in het achterste vak zit bovendien een klein gewatteerd insteekvak voor een 10" tablet. Het middelste hoofdvak met rits heeft binnenin een vakverdeler, meerdere ritsvakken en insteekvakken. Hierin kunt u uw persoonlijke spullen overzichtelijk opbergen. De tas heeft op de achterzijde een ritsvak en is v... (1)
      Wimona Arianna-One 5002 Schoudertas - Zwart
      • 08717524850364
      3
      44.90 EUR
    • JOOP! Aktentas 'Cortina Nanni'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170624796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174805888.jpg
      JOOP! JOOP! Aktentas 'Cortina Nanni' Aktentas 'Cortina Nanni' Aktentas 'Cortina Nanni' Dit artikel van Joop! is 39 x 11 x 30 cm. Het gewicht is 1.53 kg en de kleurnaam is black. (1)
      JOOP! Aktentas 'Cortina Nanni'
      • 04053533884315
      • 4140005402-900
      2
      180.15 EUR
    • Adidas Schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181252226.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144715854.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156582118.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157871117.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157871115.jpg
      Adidas Adidas Schoudertas Schoudertas Schoudertas Go hands-free and worry-free. This sporty festival bag keeps your phone, keys and cash nearby in two zip compartments. The strap easily adjusts for a personalised fit. (1)
      Adidas Schoudertas
      • 04061619010671
      • Ado1523001000001
      2
      16.04 EUR
    • Adidas 3-Stripes Organizer | Maat 1 Taille
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178183661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151395576.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157886724.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157886722.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157886723.jpg
      Adidas Adidas 3-Stripes Organizer | Maat 1 Taille 3-Stripes Organizer | Maat 1 Taille 3-Stripes Organizer | Maat 1 Taille Find room for your workout essentials in this adidas organiser bag. Inner and outer pockets make space for your phone, keys and water bottle. Bottom coating adds durability. Vertical 3-Stripes provide a bold finish. (1)
      Adidas 3-Stripes Organizer | Maat 1 Taille
      • 04062054563951
      1
      most_sold
      20.90 EUR
    • Adidas Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156208617.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157938499.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157938501.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157938500.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157908590.jpg
      Adidas Adidas Handtas Handtas Handtas Versatility makes this sporty adidas bag the MVP of any accessory closet. You can carry it by the handles, or configure the straps to wear it like a backpack. Inside, there's a zip pocket so you can keep easy-to-lose items contained. (1)
      Adidas Handtas
      • 04061612401735
      • Ado2422001000001
      1
      deal
      44.99 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta Tools (beta_tools)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Decent (decent)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Excellent (excellent)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maestro (maestro)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olympus (olympus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • RITUALS (rituals)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be