x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fredsbruder handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Fredsbruder Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172812494.jpg
      Fredsbruder Fredsbruder Handtas Handtas Handtas In deze FREDsBRUDER tas kun je dankzij het ruime hoofdvak en diverse vakken aan de buitenkant al je spullen FREDsBRUDER. Met zijn simpele maar ook chique design zijn de schoudertas goed te combineren met vele looks. Afmetingen: 42 x 26 x 8,5 cm (1)
      Fredsbruder Handtas
      • 04251634299834
      • 151-3152-01
      2
      most_sold
      153.30 EUR
    • Fredsbruder Happy Shopper Tas Leer 32 cm black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176036258.jpg
      Fredsbruder Fredsbruder Happy Shopper Tas Leer 32 cm black Happy Shopper Tas Leer 32 cm black Happy Shopper Tas Leer 32 cm black Wilt u een goed overzicht van uw gebruiksvoorwerpen? Met deze FREDsBRUDER tas heb je precies dat! De schoudertas gemaakt van fijne cowhide maakt je look perfect compleet dankzij het korrelige patroon. Afmetingen: 45 x 40 x 16 cm (1)
      Fredsbruder Happy Shopper Tas Leer 32 cm black
      • 04251634242601
      2
      129.95 EUR
    • Fredsbruder Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172812588.jpg
      Fredsbruder Fredsbruder Handtas Handtas Handtas In deze FREDsBRUDER tas kun je dankzij het ruime hoofdvak en diverse vakken aan de buitenkant al je spullen FREDsBRUDER. Met zijn simpele maar ook chique design zijn de schoudertas goed te combineren met vele looks. Afmetingen: 42 x 26 x 8,5 cm (1)
      Fredsbruder Handtas
      • 04251634299858
      • 151-3152-39
      2
      153.30 EUR
    • Fredsbruder Handtas 'Gürteltier S'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118609333.jpg
      Fredsbruder Fredsbruder Handtas 'Gürteltier S' Handtas 'Gürteltier S' Handtas 'Gürteltier S' Specificaties: Binnenzak(ken), ritsvak Sluitingstype: Ritssluiting Volume in L ca.: 11-20 Serie: Gürteltier Buitenafmetingen (DxBxH): 25cm x 9cm x 35cm (1)
      Fredsbruder Handtas 'Gürteltier S'
      • 04250813605053
      • 04251634203305
      • 101-97s-01
      2
      140.90 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be