x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

GUESS unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews GUESS unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties GUESS unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
GUESS unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234219492.jpg?ts=1
GUESS GUESS unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK unisex Leren HandtassenHandtassen Noelle box - Bruin combi | Maat STK Damestas model Noelle box in de kleur bruin gecombineerd van Guess Afmetingen De afmetingen van deze tas bedragen 25 cm x 14 cm x 16 cm (LxBxH) Beschrijving Handtas voor dames van het merk Guess. Deze tas is uitgevoerd in bruin imitatieleer met logo print. De tas is af te sluiten met een rits. De binnenkant is uitgevoerd in stof en bestaat uit drie grotere vakken en kleinere vakjes met of zonder rits voor het opbergen van kleine items. Deze tas komt zowel met een korter als langer leren hengsel. Aan het langere hengsel is een kleine ronde portemonnee bevestigd. (2)
  • 08720699048474
1
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Leer
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 129.95 129.95 EUR 1
    1
    • Van den Assem Van den Assem
      Damestas model Noelle box in de kleur bruin gecombineerd van Guess Afmetingen De afmetingen van deze tas bedragen 25 cm x 14 cm x 16 cm (...129.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246469017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95898525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138428200.jpg?ts=1
      Bagbase Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black 50% katoen / 50% polyester binnenzijde geruwd raglan mouw doorritsbaar middels metalen rits twee steekzakken tailleband en manchetten met elastaan (1)
      Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • 08711966732530
      1
    • The bridge Buideltas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107098008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247907970.jpg?ts=1
      The bridge The bridge Buideltas Buideltas Buideltas Dit artikel van The Bridge is 24 x 17 x 28 cm. Het gewicht is 0.5 kg en de kleurnaam is nero-goldfarben. (1)
      The bridge Buideltas
      • 08033748372353
      1
      deal
    • Silvio Tossi Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213191977.jpg?ts=1
      Silvio Tossi Silvio Tossi Handtas Handtas Handtas Handtas kort hengsel Silvio Tossi - Swiss Label Handtas 10773-30 Brown Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Silvio Tossi Handtas
      • 00660902555116
      1
      deal
    • Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147557192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133049050.jpg?ts=1
      Desigual Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN Zwart Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • 08434486562943
      1
    • min
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 129.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be