x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HVISK handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • HVISK Cayman Pocket crossbodytas met afneembare en verstelbare schouderriem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163377892.jpg
      HVISK HVISK Cayman Pocket crossbodytas met afneembare en verstelbare schouderriem Cayman Pocket crossbodytas met afneembare en verstelbare schouderriem Cayman Pocket crossbodytas met afneembare en verstelbare schouderriem Cayman Pocket Soft (5)
      HVISK Cayman Pocket crossbodytas met afneembare en verstelbare schouderriem
      • 05714196041611
      1
      79.00 EUR
    • HVISK Basel Croco schoudertas met lakfinish
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167849879.jpg
      HVISK HVISK Basel Croco schoudertas met lakfinish Basel Croco schoudertas met lakfinish Basel Croco schoudertas met lakfinish Basel Croco (2)
      HVISK Basel Croco schoudertas met lakfinish
      • 05714196045213
      2
      135.00 EUR
    • HVISK Cayman Pocket crossbodytas met crocostructuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167983319.jpg
      HVISK HVISK Cayman Pocket crossbodytas met crocostructuur Cayman Pocket crossbodytas met crocostructuur Cayman Pocket crossbodytas met crocostructuur Cayman Pocket crossbodytas met crocostructuur (2)
      HVISK Cayman Pocket crossbodytas met crocostructuur
      • 05714196043356
      1
      79.00 EUR
    • HVISK Amble schoudertas met crocostructuur en lakfinish
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169355990.jpg
      HVISK HVISK Amble schoudertas met crocostructuur en lakfinish Amble schoudertas met crocostructuur en lakfinish Amble schoudertas met crocostructuur en lakfinish Amble schoudertas met crocostructuur en lakfinish (1)
      HVISK Amble schoudertas met crocostructuur en lakfinish
      • 05714196044490
      2
      85.00 EUR
    • HVISK Cayman Pocket crossbodytas van vegan leer met crocostructuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156148990.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156473641.jpg
      HVISK HVISK Cayman Pocket crossbodytas van vegan leer met crocostructuur Cayman Pocket crossbodytas van vegan leer met crocostructuur Cayman Pocket crossbodytas van vegan leer met crocostructuur Cayman Pocket (1)
      HVISK Cayman Pocket crossbodytas van vegan leer met crocostructuur
      • 05714196035870
      2
      78.95 EUR
    • HVISK Renei mini bag met crocostructuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167849777.jpg
      HVISK HVISK Renei mini bag met crocostructuur Renei mini bag met crocostructuur Renei mini bag met crocostructuur Renei Croco (1)
      HVISK Renei mini bag met crocostructuur
      • 05714196045336
      2
      69.00 EUR
    • HVISK Neat schoudertas met metallic panterprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167849860.jpg
      HVISK HVISK Neat schoudertas met metallic panterprint Neat schoudertas met metallic panterprint Neat schoudertas met metallic panterprint Neat schoudertas met metallic panterprint (1)
      HVISK Neat schoudertas met metallic panterprint
      • 05714196042694
      1
      79.00 EUR
    • HVISK Brillay Wave crossbodytas met ketting
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167849888.jpg
      HVISK HVISK Brillay Wave crossbodytas met ketting Brillay Wave crossbodytas met ketting Brillay Wave crossbodytas met ketting Brillay Wave crossbodytas met ketting (1)
      HVISK Brillay Wave crossbodytas met ketting
      • 05714196044056
      1
      79.00 EUR
    • HVISK Dames Schouderbanden Chain Handle - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164550315.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158727803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149398300.jpg
      HVISK HVISK Dames Schouderbanden Chain Handle - Bruin Dames Schouderbanden Chain Handle - Bruin Dames Schouderbanden Chain Handle - Bruin Hvisk Dames Schouderbanden Chain Handle - Bruin - van HVISK in de categorie Tashengsel. (1)
      HVISK Dames Schouderbanden Chain Handle - Bruin
      • 05714196027745
      1
      33.90 EUR
    • HVISK Night Lily handtas met jacquard dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167849819.jpg
      HVISK HVISK Night Lily handtas met jacquard dessin Night Lily handtas met jacquard dessin Night Lily handtas met jacquard dessin Night Lily handtas met jacquard dessin (1)
      HVISK Night Lily handtas met jacquard dessin
      • 05714196042472
      1
      55.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Oilily (oilily)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be