x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Just handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Just - Damestassen | Maat ONE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153968581.jpg
      Just Just - Damestassen | Maat ONE - Damestassen | Maat ONE - Damestassen | Maat ONE Deze trendy A4 shopper van Just Dreamz heeft een stoere leatherlook uitstraling. De tas is voorzien van wel acht verschillende vakken. De schoudertas bevat naast lange handvaten ook een afneembare en verstelbare schouderband. De tas kan hierdoor gedragen worden als een crossbody, maar ook casual over de schouder of in de hand. Deze Just Dreamz tas is voorzien van een ruim hoofdvak met ritsluiting, waardoor alle eigendommen veilig kunnen worden opgeborgen. Ook heeft de tas ruimte voor A4-forma... (1)
      Just - Damestassen | Maat ONE
      • 08719747172995
      1
      most_sold
      43.94 EUR
    • Just - Navassa - Crossbody & Schoudertas - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148743154.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173517157.jpg
      Just Just - Navassa - Crossbody & Schoudertas - Zwart - Navassa - Crossbody & Schoudertas - Zwart - Navassa - Crossbody & Schoudertas - Zwart Deze ruime stijlvolle crossbody & schoudertas van Just Dreamz in de kleur zwart heeft een stoere leatherlook uitstraling. De schoudertas bevat twee ruime voorvakken met ritssluiting en aan de achterkant bevindt zich ook een ritsvak. Het interieur van de tas bestaat uit een extra ritsvak en twee open steekvakken. Één steekvak is speciaal gemaakt voor het opbergen van je telefoon. De schouderband van de tas is verstelbaar, waardoor je deze op de voor jou ideale lengte kan dragen. Kenmerken: Eén... (1)
      Just - Navassa - Crossbody & Schoudertas - Zwart
      • 08719747173039
      1
      29.95 EUR
    • Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153968732.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174171551.jpg
      Just Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Zwart - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Zwart - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Zwart Deze trendy crossbody & schoudertas van Just Dreamz in de kleur zwart heeft een stoere leatherlook uitstraling. De tas is voorzien van wel zeven verschillende vakken. Deze Just Dreamz tas is voorzien van twee hoofdvakken met ritsluiting, waardoor alle eigendommen veilig kunnen worden opgeborgen. Het interieur van de tas bestaat uit een extra ritsvak en twee open steekvakken. Één steekvak is speciaal gemaakt voor het opbergen van je telefoon. Kenmerken: Twee ruime hoofdvakken met ritssluiting ... (1)
      Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Zwart
      • 08719747172957
      1
      29.95 EUR
    • Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Donker blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153968397.jpg
      Just Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Donker blauw - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Donker blauw - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Donker blauw Deze trendy crossbody & schoudertas van Just Dreamz in de kleur donker blauw heeft een stoere leatherlook uitstraling. De tas is voorzien van wel zeven verschillende vakken. Deze Just Dreamz tas is voorzien van twee hoofdvakken met ritsluiting, waardoor alle eigendommen veilig kunnen worden opgeborgen. Het interieur van de tas bestaat uit een extra ritsvak en twee open steekvakken. Één steekvak is speciaal gemaakt voor het opbergen van je telefoon. Kenmerken: Twee ruime hoofdvakken met ritssl... (1)
      Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Donker blauw
      • 08719747172964
      1
      29.95 EUR
    • Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Olijf groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153968575.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174181447.jpg
      Just Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Olijf groen - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Olijf groen - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Olijf groen Deze trendy crossbody & schoudertas van Just Dreamz in de kleur olijf groen heeft een stoere leatherlook uitstraling. De tas is voorzien van wel zeven verschillende vakken. Deze Just Dreamz tas is voorzien van twee hoofdvakken met ritsluiting, waardoor alle eigendommen veilig kunnen worden opgeborgen. Het interieur van de tas bestaat uit een extra ritsvak en twee open steekvakken. Één steekvak is speciaal gemaakt voor het opbergen van je telefoon. Kenmerken: Twee ruime hoofdvakken met ritsslu... (1)
      Just - Dominica - Crossbody & Schoudertas - Olijf groen
      • 08719747172971
      1
      29.95 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta Tools (beta_tools)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • Czanne (czanne)
      • David jones (david_jones)
      • Decent (decent)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Excellent (excellent)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maestro (maestro)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • RITUALS (rituals)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be