x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Love Moschino handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Love Moschino Handtas 'BORSA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156840559.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173527690.jpg
      Love Moschino Love Moschino Handtas 'BORSA' Handtas 'BORSA' Handtas 'BORSA' Type tas en design: ruime boodschappentas met sportieve charme. De dubbele pvc-handgreep maakt comfortabel dragen over de schouder mogelijk Decoratie: het witte logo op de voorkant geeft het creatieve en unieke design een sportieve en iconische touch Sluiting en binnenkant: de tas heeft geen sluiting, maar een afneembare maxi-clutch met praktische ritssluiting, die aan de binnenkant is bevestigd Love Moschino, bijzonder moedig en vol grappige creativiteit. De ideale keuze voor jonge vrouwen d... (1)
      Love Moschino Handtas 'BORSA'
      • 08059826241144
      • LMC0565001000001
      2
      124.99 EUR
    • Love Moschino - JC5636PP08KD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148839094.jpg
      Love Moschino Love Moschino - JC5636PP08KD - JC5636PP08KD - JC5636PP08KD Love Moschino - JC5636PP08KD (1)
      Love Moschino - JC5636PP08KD
      • 08054406089604
      2
      69.00 EUR
    • Love Moschino - JC4085PP18LO - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146932975.jpg
      Love Moschino Love Moschino - JC4085PP18LO - Rood - JC4085PP18LO - Rood - JC4085PP18LO - Rood Love Moschino - JC4085PP18LO - Rood (1)
      Love Moschino - JC4085PP18LO - Rood
      • 08059610657298
      2
      128.86 EUR
    • Love Moschino - JC5612PP1BLE - White
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172069380.jpg
      Love Moschino Love Moschino - JC5612PP1BLE - White - JC5612PP1BLE - White - JC5612PP1BLE - White Love Moschino - JC5612PP1BLE - White (1)
      Love Moschino - JC5612PP1BLE - White
      • 08059826664646
      2
      68.00 EUR
    • Love Moschino - JC4192PP1DLJ0 - black / NOSIZE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202422732.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199354107.jpg
      Love Moschino Love Moschino - JC4192PP1DLJ0 - black / NOSIZE - JC4192PP1DLJ0 - black / NOSIZE - JC4192PP1DLJ0 - black / NOSIZE Materiaal: synthetisch PU-imitatieleer, dit materiaal voelt zacht aan en is duurzaam Type tas & design: iconisch en sportief design, deze clutch beschikt over een comfortabele kettingriem om over de schouder te dragen of als crossbody Decoratie: het Love Moschino logo in goud galvaniseren en de afneembare hanger met gouden metalen logo verlichten de tas en maakt hem iconisch en chiquer Sluiting & binnenkant: ritssluiting en binnenkant gevoerd met ritsvak Laat je inspireren door de nieuwe coll... (1)
      Love Moschino - JC4192PP1DLJ0 - black / NOSIZE
      • 08051042307321
      2
      155.00 EUR
    • Love Moschino - JC5640PP08KG - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149086478.jpg
      Love Moschino Love Moschino - JC5640PP08KG - Rood - JC5640PP08KG - Rood - JC5640PP08KG - Rood Gender:Woman Type:Clutch Material:synthetic leather Main fastening:metallic Shoulder strap:removable shoulder strap (1)
      Love Moschino - JC5640PP08KG - Rood
      • 08059610660915
      2
      60.00 EUR
    • Love Moschino Borsa Fabric Grain Nero Crossbody JC4073PP1BLL100A
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202418810.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177535749.jpg
      Love Moschino Love Moschino Borsa Fabric Grain Nero Crossbody JC4073PP1BLL100A Borsa Fabric Grain Nero Crossbody JC4073PP1BLL100A Borsa Fabric Grain Nero Crossbody JC4073PP1BLL100A Love Moschino Borsa Fabric Grain Nero Crossbody JC4073PP1BLL100A (1)
      Love Moschino Borsa Fabric Grain Nero Crossbody JC4073PP1BLL100A
      • 08059826238076
      2
      67.00 EUR
    • Love Moschino - JC4031PP18LC - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168720570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144309044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185563051.jpg
      Love Moschino Love Moschino - JC4031PP18LC - Rood - JC4031PP18LC - Rood - JC4031PP18LC - Rood Love Moschino - JC4031PP18LC - Rood (1)
      Love Moschino - JC4031PP18LC - Rood
      • 08059610654761
      1
      most_sold
      67.00 EUR
    • Love Moschino Borsa Quilted Fuchsia Handtas - Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145958255.jpg
      Love Moschino Love Moschino Borsa Quilted Fuchsia Handtas - Roze Borsa Quilted Fuchsia Handtas - Roze Borsa Quilted Fuchsia Handtas - Roze Love Moschino Borsa Quilted Fuchsia Handtas - Roze (1)
      Love Moschino Borsa Quilted Fuchsia Handtas - Roze
      • 08032698604200
      1
      165.00 EUR
    • Love Moschino Borsa Black Handtas - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145956200.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143013391.jpg
      Love Moschino Love Moschino Borsa Black Handtas - Zwart Borsa Black Handtas - Zwart Borsa Black Handtas - Zwart Love Moschino Borsa Black Handtas - Zwart (1)
      Love Moschino Borsa Black Handtas - Zwart
      • 08032698605580
      1
      235.00 EUR
    • Love Moschino Borsa Quilted Heuptas - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146265798.jpg
      Love Moschino Love Moschino Borsa Quilted Heuptas - Zwart Borsa Quilted Heuptas - Zwart Borsa Quilted Heuptas - Zwart Love Moschino Borsa Quilted Heuptas - Zwart (1)
      Love Moschino Borsa Quilted Heuptas - Zwart
      • 08032698604071
      1
      135.00 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be