x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pieces handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Pieces Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129920763.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129920766.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129920764.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174265762.jpg
      Pieces Pieces Handtas Handtas Handtas PIECES Totally Royal Lederen weekendtas Indigo blauw (1)
      Pieces Handtas
      • 05713747104706
      1
      most_sold
      114.99 EUR
    • Pieces Schoudertas 'PCINAYA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149375622.jpg
      Pieces Pieces Schoudertas 'PCINAYA' Schoudertas 'PCINAYA' Schoudertas 'PCINAYA' Pieces Cross Body Bag - Winter Sky - Maat ONE SIZE (1)
      Pieces Schoudertas 'PCINAYA'
      • 05714495540310
      • PIC2056001000001
      1
      34.99 EUR
    • Pieces Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147859219.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131230081.jpg
      Pieces Pieces Handtas Handtas Handtas PIECES Beth Leather bag - handtas zwart (1)
      Pieces Handtas
      • 05713758542795
      1
      99.00 EUR
    • Pieces Shopper
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182657747.jpg
      Pieces Pieces Shopper Shopper Shopper Een kleurrijke, katoenen canvastas waarmee het altijd stijlvol winkelen, wandelen of picknicken is. Fraai afgewerkt en uitgerust met lederen draaglussen. * UV-bestendig: Nee. (1)
      Pieces Shopper
      • 05714913194415
      • 5714913194415
      1
      deal
      52.94 EUR
    • Pieces Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165046660.jpg
      Pieces Pieces Handtas Handtas Handtas De accessoires van PIECES vormen een uitstekende aanvulling op de kleerkast van elke modebewuste vrouw. PIECES brengt een hippe accessoirelijn die speciaal ontworpen werd met de urban fashionista in het achterhoofd. Bij PIECES vind je niet alleen juwelen, maar ook handtassen, schoenen, kledij, ondergoed, sjaals, mutsen, handschoenen, zonnebrillen, leggings en riemen. Kortom, alles wat je nodig hebt om een outfit te personaliseren! * *UV-bestendig: Nee. (1)
      Pieces Handtas
      • 05714504674692
      • 5714504674692
      1
      deal
      37.94 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be