x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Plevier handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Plevier Urban Akasaka Laptop Sleeve 14" cognac Laptopsleeve
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90630875.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133904277.jpg
      Plevier Plevier Urban Akasaka Laptop Sleeve 14" cognac Laptopsleeve Urban Akasaka Laptop Sleeve 14" cognac Laptopsleeve Urban Akasaka Laptop Sleeve 14" cognac Laptopsleeve Plevier 492-3 notebooktas 35,6 cm (14") Opbergmap/sleeve Bruin 492-3 Notitieboekhoesjes (1)
      Plevier Urban Akasaka Laptop Sleeve 14" cognac Laptopsleeve
      • 08718546779763
      3
      79.00 EUR
    • Plevier Urban Zuidas Laptop Sleeve 17.3" cognac Laptopsleeve
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143584348.jpg
      Plevier Plevier Urban Zuidas Laptop Sleeve 17.3" cognac Laptopsleeve Urban Zuidas Laptop Sleeve 17.3" cognac Laptopsleeve Urban Zuidas Laptop Sleeve 17.3" cognac Laptopsleeve De Plevier Urban Zuidas Laptop Sleeve 17.3" cognac is onderdeel van de Urban serie van Plevier. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop sleeves. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. (1)
      Plevier Urban Zuidas Laptop Sleeve 17.3" cognac Laptopsleeve
      • 08718546779800
      2
      109.00 EUR
    • Plevier Crunch Leather Dames Laptoptas 15.6 donkerbruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112409198.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138435128.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138435191.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138434927.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138435332.jpg
      Plevier Plevier Crunch Leather Dames Laptoptas 15.6 donkerbruin Crunch Leather Dames Laptoptas 15.6 donkerbruin Crunch Leather Dames Laptoptas 15.6 donkerbruin De Plevier Urban Dalian Laptop Damestas 15.6" dark brown is onderdeel van de Urban serie van Plevier. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop schoudertassen. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Plevier, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Plevier Crunch Leather Dames Laptoptas 15.6 donkerbruin
      • 08718546779619
      1
      most_sold
      219.00 EUR
    • Plevier Aktentas 'Pure'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145203585.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133904443.jpg
      Plevier Plevier Aktentas 'Pure' Aktentas 'Pure' Aktentas 'Pure' Plevier Leren Laptoptas Dames 14 inch Zwart. Voor de moderne professionals, deze stijlvolle leren dames laptoptas is niet alleen super mooi maar heeft ook nog eens een super handige indeling. De laptoptas heeft handige grote hengsels zodat je deze snel over je schouder kunt dragen. Op de achterkant zit een groot ritsvak over de breedte van de tas. Deze Full Grain Leather laptop bag met 1 ruim vak, waarin een gepolsterd afsluitbaar gedeelte voor een 14 laptop of een 13macbook is aangebracht. D... (1)
      Plevier Aktentas 'Pure'
      • 08718546779961
      • PL-703-1
      1
      179.00 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta Tools (beta_tools)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • Czanne (czanne)
      • David jones (david_jones)
      • Decent (decent)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Excellent (excellent)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maestro (maestro)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • RITUALS (rituals)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be