x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rains handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Rains Draagtas Rains Tote Bag Rush Slate 16L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242272067.jpg?ts=1
      Rains Rains Draagtas Rains Tote Bag Rush Slate 16L Draagtas Rains Tote Bag Rush Slate 16L Draagtas Rains Tote Bag Rush Slate 16L De Tote Bag Rush van RAINS is het compactere broertje van de Tote Bag van RAINS. Deze handige draagzak is gemaakt van de kenmerkende lichtgewicht en waterdi... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Rains Draagtas Rains Tote Bag Rush Slate 16L
      • 05711747497651
      4
      43.10 EUR
    • Rains Mini rugzak met 14 inch laptopvak en waterafstotende coating
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236814210.jpg?ts=1
      Rains Rains Mini rugzak met 14 inch laptopvak en waterafstotende coating Mini rugzak met 14 inch laptopvak en waterafstotende coating Mini rugzak met 14 inch laptopvak en waterafstotende coating Mini rugzak met 14 inch laptopvak en waterafstotende coating (1)
      Rains Mini rugzak met 14 inch laptopvak en waterafstotende coating
      • 05711747497729
      4
      55.55 EUR
    • Rains Tote Bag Unisex Shopper - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223314704.jpg?ts=1
      Rains Rains Tote Bag Unisex Shopper - Zwart Tote Bag Unisex Shopper - Zwart Tote Bag Unisex Shopper - Zwart Rains Tote Bag Unisex Shopper - Zwart (1)
      Rains Tote Bag Unisex Shopper - Zwart
      • 05711747499037
      1
      most_sold
      55.00 EUR
    • Rains Micro rugzak met 12 inch laptopvak en waterafstotende coating
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242196724.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240466474.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240466476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240466477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240466473.jpg?ts=1
      Rains Rains Micro rugzak met 12 inch laptopvak en waterafstotende coating Micro rugzak met 12 inch laptopvak en waterafstotende coating Micro rugzak met 12 inch laptopvak en waterafstotende coating Micro rugzak met 12 inch laptopvak en waterafstotende coating (1)
      Rains Micro rugzak met 12 inch laptopvak en waterafstotende coating
      • 05711747517229
      1
      73.95 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alviero Martini (alviero_martini)
      • America Today (america_today)
      • Arcadia (arcadia)
      • Argenta (argenta)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Asics (asics)
      • Ateljé (atelje_)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Bensimon (bensimon)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Blumarine (blumarine)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CAT (cat)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Chronotech (chronotech)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Dakine (dakine)
      • Dante6 (dante6)
      • David jones (david_jones)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etro (etro)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • FeelFree (feelfree)
      • Ferre (ferre)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Independent (independent)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jerome Dreyfuss (jerome_dreyfuss)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Jost (jost)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Kurt Geiger London (kurt_geiger_london)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Visionnaires (les_visionnaires)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Maje (maje)
      • Malelions (malelions)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Menbur (menbur)
      • MH Bijoux (mh_bijoux)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mustang (mustang)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • New Era (new_era)
      • Nickelson (nickelson)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobo (nobo)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Plevier (plevier)
      • Prada (prada)
      • Prinsessia (prinsessia)
      • Protest (protest)
      • Purse Pets (purse_pets)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • ROTATE (rotate)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Smaak (smaak)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stand (stand)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Studio AR by ARMA (studio_ar_by_arma)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • Thule (thule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tumi (tumi)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Viabologna (viabologna)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Tweed (tweed)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Duurzaam design (duurzaam_design):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be