x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ralph Lauren handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Ralph Lauren Handtas 'MARCY-SATCHEL-LARGE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149887661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122422282.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148468299.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas 'MARCY-SATCHEL-LARGE' Handtas 'MARCY-SATCHEL-LARGE' Handtas 'MARCY-SATCHEL-LARGE' Marcy handtas van leer (4)
      Ralph Lauren Handtas 'MARCY-SATCHEL-LARGE'
      • 03664729375817
      • LLR0015001000001
      1
      349.00 EUR
    • Ralph Lauren Schoudertas 'MARCY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171437621.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155015179.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Schoudertas 'MARCY' Schoudertas 'MARCY' Schoudertas 'MARCY' Marcy handtas van leer (2)
      Ralph Lauren Schoudertas 'MARCY'
      • 03615738861945
      • LLR0447001000001
      2
      259.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167426032.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165008589.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas Handtas Handtas Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Verstelbare riemen, Ruim hoofdvak; Extra's: Reptile look, Op staal naden; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (2)
      Ralph Lauren Handtas
      • 03616413268943
      • LLR1281001000001
      1
      229.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167109874.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171807624.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas Handtas Handtas Materiaal: Imitatieleer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Ritssluiting, Afneembare banden, Ritsvak binnen; Extra's: Label plaatje, Gladde stof, Reliëf structuur; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (1)
      Ralph Lauren Handtas
      • 03616418549337
      • LLR0849001000001
      2
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas 'MARCY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171228224.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171808011.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas 'MARCY' Handtas 'MARCY' Handtas 'MARCY' Marcy Mini handtas van leer (1)
      Ralph Lauren Handtas 'MARCY'
      • 03616419937966
      • LLR1514001000001
      2
      279.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas 'FENWICK'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171228404.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171754810.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas 'FENWICK' Handtas 'FENWICK' Handtas 'FENWICK' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Verstelbare riemen, Afneembare banden, Contrasterende inserts, Ritsvak binnen; Extra's: Buigzame grip, Gladde stof; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (1)
      Ralph Lauren Handtas 'FENWICK'
      • 03616419937416
      • LLR1524001000001
      1
      329.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171438282.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas Handtas Handtas Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Ruim hoofdvak, Verstelbare riemen, Binnenzak; Extra's: Label plaatje, Op staal naden, Leer met fijne poriën; Hengsellengte: Korte schouderriemen, Lange schouderriemen (1)
      Ralph Lauren Handtas
      • 03616418549368
      • LLR0898001000001
      1
      199.00 EUR
    • Ralph Lauren Witley Medium crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171861426.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Witley Medium crossbodytas van leer Witley Medium crossbodytas van leer Witley Medium crossbodytas van leer Witley Medium crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Witley Medium crossbodytas van leer
      • 03616418769353
      1
      179.00 EUR
    • Ralph Lauren Tyler Medium handtas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171807998.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Tyler Medium handtas van leer Tyler Medium handtas van leer Tyler Medium handtas van leer Tyler Medium handtas van leer (1)
      Ralph Lauren Tyler Medium handtas van leer
      • 03616419938307
      1
      259.00 EUR
    • Ralph Lauren Beckett Small crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171861436.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Beckett Small crossbodytas van leer Beckett Small crossbodytas van leer Beckett Small crossbodytas van leer Beckett Small crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Beckett Small crossbodytas van leer
      • 03616419937621
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167426247.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas Handtas Handtas Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Ritssluiting; Motief: Effen; Design: Ruim hoofdvak, Binnenzak; Extra's: Inclusief hanger, Voetstandaard; Hengsellengte: Korte schouderriemen (1)
      Ralph Lauren Handtas
      • 03616413506397
      • LLR1279001000001
      1
      179.00 EUR
    • Ralph Lauren Handtas 'MARCY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171502160.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Handtas 'MARCY' Handtas 'MARCY' Handtas 'MARCY' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Magnetische sluiting; Motief: Logoprint; Design: Ruim hoofdvak, Ritsvak binnen; Extra's: Buigzame grip, Inclusief hanger, Op staal naden; Hengsellengte: Korte schouderriemen (1)
      Ralph Lauren Handtas 'MARCY'
      • 03616419478759
      • LLR1512001000001
      1
      379.00 EUR
    • Ralph Lauren Tyler Medium handtas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171861441.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Tyler Medium handtas van leer Tyler Medium handtas van leer Tyler Medium handtas van leer Tyler Medium handtas van leer (1)
      Ralph Lauren Tyler Medium handtas van leer
      • 03616419937843
      1
      349.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171861383.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • 03616419938116
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Schoudertas 'MARCY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150233539.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162621242.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Schoudertas 'MARCY' Schoudertas 'MARCY' Schoudertas 'MARCY' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Sluiting: Magnetische sluiting; Motief: Effen; Design: Contrast voering, Magnetische sluiting; Extra's: Draagbaar op 2 manieren, Label plaatje, Gladde stof; Hengsellengte: Lange schouderriemen (1)
      Ralph Lauren Schoudertas 'MARCY'
      • 03615739416595
      • LLR0448001000001
      1
      259.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171853071.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171860787.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • 03616419938437
      1
      259.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Oilily (oilily)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be