x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ralph Lauren handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172710479.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199674236.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172039333.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer Addie Medium crossbodytas van leer Addie Medium crossbodytas van leer Addie Medium crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer
      • 03616419937553
      1
      most_sold
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Marcy II Mini crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185498429.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Marcy II Mini crossbodytas van leer Marcy II Mini crossbodytas van leer Marcy II Mini crossbodytas van leer Marcy II Mini crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Marcy II Mini crossbodytas van leer
      • 03616531231126
      1
      279.00 EUR
    • Ralph Lauren Large businesstas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177406025.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183001769.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Large businesstas van leer Large businesstas van leer Large businesstas van leer Large businesstas van leer (1)
      Ralph Lauren Large businesstas van leer
      • 03616530368489
      1
      329.00 EUR
    • Ralph Lauren Spencer Medium schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183806714.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185631384.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Spencer Medium schoudertas van leer Spencer Medium schoudertas van leer Spencer Medium schoudertas van leer Spencer Medium schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Spencer Medium schoudertas van leer
      • 03616419027698
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Carrie cameratas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182998901.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182989670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183624215.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Carrie cameratas van leer Carrie cameratas van leer Carrie cameratas van leer Carrie cameratas van leer (1)
      Ralph Lauren Carrie cameratas van leer
      • 03616530963264
      1
      249.00 EUR
    • Ralph Lauren Spencer schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172710487.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168409319.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Spencer schoudertas van leer Spencer schoudertas van leer Spencer schoudertas van leer Spencer schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Spencer schoudertas van leer
      • 03616418549306
      1
      249.00 EUR
    • Ralph Lauren Quinn Large schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183182861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187695697.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Quinn Large schoudertas van leer Quinn Large schoudertas van leer Quinn Large schoudertas van leer Quinn Large schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Quinn Large schoudertas van leer
      • 03616530368397
      1
      329.00 EUR
    • Ralph Lauren Charli schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201537656.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202780629.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Charli schoudertas van leer Charli schoudertas van leer Charli schoudertas van leer Charli schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Charli schoudertas van leer
      • 03616532146498
      1
      349.00 EUR
    • Ralph Lauren Andie Large schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183170947.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182108136.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183001871.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Andie Large schoudertas van leer Andie Large schoudertas van leer Andie Large schoudertas van leer Andie Large schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Andie Large schoudertas van leer
      • 03616530369554
      1
      329.00 EUR
    • Ralph Lauren Winston 19 crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201832333.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203010595.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Winston 19 crossbodytas van leer Winston 19 crossbodytas van leer Winston 19 crossbodytas van leer Winston 19 crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Winston 19 crossbodytas van leer
      • 03616530962854
      1
      149.00 EUR
    • Ralph Lauren Shopper 'GRAIN KEATON'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169566608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165859894.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165859895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165859896.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Shopper 'GRAIN KEATON' Shopper 'GRAIN KEATON' Shopper 'GRAIN KEATON' Keaton Medium shopper (1)
      Ralph Lauren Shopper 'GRAIN KEATON'
      • 03615736467491
      • LLR0979001000001
      1
      179.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182990997.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181854131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171861383.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • 03616419938116
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Shopper 'RVRSBLE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149189008.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181272126.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187710918.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Shopper 'RVRSBLE' Shopper 'RVRSBLE' Shopper 'RVRSBLE' Reversible shopper met afneembaar etui (1)
      Ralph Lauren Shopper 'RVRSBLE'
      • 03615739913865
      • LLR0515001000001
      1
      179.00 EUR
    • Ralph Lauren Brooke Stachel Medium handtas van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182745474.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183053059.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181991201.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Brooke Stachel Medium handtas van leer Brooke Stachel Medium handtas van leer Brooke Stachel Medium handtas van leer Brooke Stachel Medium handtas van leer (1)
      Ralph Lauren Brooke Stachel Medium handtas van leer
      • 03616530368533
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Shopper 'ADLEY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172418324.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182654870.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178983908.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Shopper 'ADLEY' Shopper 'ADLEY' Shopper 'ADLEY' Adley Medium schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Shopper 'ADLEY'
      • 03616418769292
      • LLR1589001000001
      1
      279.00 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be