x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Reisenthel handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Reisenthel shopper e1 gemengde punten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149222656.jpg
      Reisenthel Reisenthel shopper e1 gemengde punten shopper e1 gemengde punten shopper e1 gemengde punten Afmetingen (B x H x D): 50 x 26,5 x 16,5 cm / Afmetingen (B x H x D): 50 x 35 x 16,5 cm verlengd Inhoud: 12 l / volume: 18 l geëxpandeerd Opening met ritssluiting afsluitbaar, 2 korte handgrepen, 1 binnenzak met ritssluiting Ritssluiting rondom vergroot door het openen van het volume van de tas Materiaal: hoogwaardig polyesterweefsel, waterafstotend (1)
      Reisenthel shopper e1 gemengde punten
      • 04012013708763
      4
      20.25 EUR
    • Reisenthel Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116640165.jpg
      Reisenthel Reisenthel Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart Met reflectoren voor de veiligheid Inklapbaar en daardoor ruimtebesparend 4 x in hoogte verstelbare telescopische handgreep Grote, licht lopende, 2-voudig kogelgelagerde wielen om te verwijderen Extra houder voor het ophangen van boodschappentassen (1)
      Reisenthel Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart
      • 04012013589812
      3
      deal
      99.99 EUR
    • Reisenthel shopper XL happy flower
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153936107.jpg
      Reisenthel Reisenthel shopper XL happy flower shopper XL happy flower shopper XL happy flower De Reisenthel Shopping Shopper XL happy flowers is onderdeel van de Shopping serie van Reisenthel. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Polyester en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Reisenthel, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Reisenthel shopper XL happy flower
      • 04012013704635
      3
      24.49 EUR
    • Reisenthel Shopper XL Dots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90597410.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopper XL Dots Shopper XL Dots Shopper XL Dots Duizend-en-een mogelijkheden: strandtas en nog veel meer - de shopper XL van reisenthel shopper is er voor alles wat er in je vrije tijd kan gebeuren: bulkwinkels, korte vakanties. Buitenzwembad, sporthal. Wasserette, wereldomzeiling. Meer ideeën? De duizendpoot doet graag mee! productdetails: Afmetingen (breedte x hoogte): 45,5 x 20 cm Volume: 35 l De basis solid van de multifunctionele metgezel voor vrijetijdsbesteding en Shopping 2 stabiele draagriemen met karabijnhaken Opening met rits ov... (1)
      Reisenthel Shopper XL Dots
      • 04012013580635
      3
      24.91 EUR
    • Reisenthel Travelling Allrounder L mixed dots Weekendtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156512451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153647003.jpg
      Reisenthel Reisenthel Travelling Allrounder L mixed dots Weekendtas Travelling Allrounder L mixed dots Weekendtas Travelling Allrounder L mixed dots Weekendtas Behandeling voor zwerftocht: Reistas met veel ruimte - de allround L van reisenthel het maakt het rond de wereld zonder enige moeite, maar blijft altijd netjes dankzij de dokterstas constructie. Productdetails: Afmetingen (breedte x hoogte x diepte): 48 x 39,5 x 29 cm volume: 30 l Het principe van de dokterstas - heroverwogen voor het leven onderweg! Zijwanden en basis licht gestoffeerd Opening met rits en geïntegreerde Metal beugel 6 binnenvakken voor praktische opslag Draagriem met comforta... (1)
      Reisenthel Travelling Allrounder L mixed dots Weekendtas
      • 04012013708572
      3
      35.33 EUR
    • Reisenthel carry zakje glencheck rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149134626.jpg
      Reisenthel Reisenthel carry zakje glencheck rood carry zakje glencheck rood carry zakje glencheck rood Icoon en Original : Uniek in vorm en functie - zo presenteert de carry tas zich sinds 2003. bij het winkelen, op de weekmarkt of bij een picknick in het park is het veelgekopieerde winkelmandje van reisenthel vandaag een echte klassieker. productdetails: Afmetingen (breedte x hoogte x diepte): 48 x 29 x 28 cm Volume: 22 l Dat Original - felbegeerd, wereldberoemd en vandaag de dag al een klassieker! Stevig aluminium frame Zacht gecoate handgreep om te vouwen 1 binnenzak met rits Vaste vloer me... (1)
      Reisenthel carry zakje glencheck rood
      • 04012013712586
      2
      37.64 EUR
    • Reisenthel Coolerbag Koeltas 20L - Floral
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153978306.jpg
      Reisenthel Reisenthel Coolerbag Koeltas 20L - Floral Coolerbag Koeltas 20L - Floral Coolerbag Koeltas 20L - Floral Afmeting HxBxD in cm: 25cm x 44cm x 24cm Leeftijdsgroep: volwassenen. Geslacht: uniseks. Gewicht: 0,66 kg. Materiaal: polyester. (1)
      Reisenthel Coolerbag Koeltas 20L - Floral
      • 04012013715792
      2
      deal
      32.48 EUR
    • Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - Maat M - 15L - Spots Green Kiwigroen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140354006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166384085.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - Maat M - 15L - Spots Green Kiwigroen Shopper M Handtas Shopper - Maat M - 15L - Spots Green Kiwigroen Shopper M Handtas Shopper - Maat M - 15L - Spots Green Kiwigroen Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - Maat M - 15L - Spots Green Kiwigroen - van Reisenthel in de categorie Boodschappentas. (1)
      Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - Maat M - 15L - Spots Green Kiwigroen
      • 04012013701986
      2
      16.85 EUR
    • Reisenthel Shopping Cityshopper 2 mixed dots Damestas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156475854.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopping Cityshopper 2 mixed dots Damestas Shopping Cityshopper 2 mixed dots Damestas Shopping Cityshopper 2 mixed dots Damestas De Reisenthel Shopping Cityshopper 2 mixed dots is onderdeel van de Shopping serie van Reisenthel. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Polyester en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Reisenthel, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Reisenthel Shopping Cityshopper 2 mixed dots Damestas
      • 04012013709302
      1
      22.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be