x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Reisenthel handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Reisenthel Shopping Shopper XL zebra
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163948751.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopping Shopper XL zebra Shopping Shopper XL zebra Shopping Shopper XL zebra De Reisenthel Shopping Shopper XL zebra is onderdeel van de Shopping serie van Reisenthel. Deze serie bestaat onder andere uit Shoppers. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Polyester en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Reisenthel, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Reisenthel Shopping Shopper XL zebra
      • 04012013718977
      5
      good_buy
      25.11 EUR
    • Reisenthel Shopper Schoudertas -12 naar 18 L - Glencheck Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156438630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156084056.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopper Schoudertas -12 naar 18 L - Glencheck Red Shopper Schoudertas -12 naar 18 L - Glencheck Red Shopper Schoudertas -12 naar 18 L - Glencheck Red Reisenthel Shopper Schoudertas -12 naar 18 L - Glencheck Red (1)
      Reisenthel Shopper Schoudertas -12 naar 18 L - Glencheck Red
      • 04012013712791
      5
      good_buy
      23.92 EUR
    • Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - 15L - Zebra Zwart Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163948759.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165866352.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - 15L - Zebra Zwart Wit Shopper M Handtas Shopper - 15L - Zebra Zwart Wit Shopper M Handtas Shopper - 15L - Zebra Zwart Wit Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - 15L - Zebra Zwart Wit (1)
      Reisenthel Shopper M Handtas Shopper - 15L - Zebra Zwart Wit
      • 04012013718960
      4
      17.44 EUR
    • Reisenthel allround er L gemengde punten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173157883.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156473524.jpg
      Reisenthel Reisenthel allround er L gemengde punten allround er L gemengde punten allround er L gemengde punten Behandeling voor zwerftocht: Reistas met veel ruimte - de allround L van reisenthel het maakt het rond de wereld zonder enige moeite, maar blijft altijd netjes dankzij de dokterstas constructie. Productdetails: Afmetingen (breedte x hoogte x diepte): 48 x 39,5 x 29 cm volume: 30 l Het principe van de dokterstas - heroverwogen voor het leven onderweg! Zijwanden en basis licht gestoffeerd Opening met rits en geïntegreerde Metal beugel 6 binnenvakken voor praktische opslag Draagriem met comforta... (1)
      Reisenthel allround er L gemengde punten
      • 04012013708572
      4
      32.74 EUR
    • Reisenthel Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116640165.jpg
      Reisenthel Reisenthel Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart Met reflectoren voor veiligheid Inklapbaar en daardoor ruimtebesparend 4 x in hoogte verstelbare telescopische handgreep Grote, licht lopende, 2-voudige kogelgelagerde wielen om af te nemen Extra houder voor het ophangen van boodschappentassen (1)
      Reisenthel Citycruiser Rack Boodschappentrolley - Aluminium - Zwart
      • 04012013589812
      3
      56.00 EUR
    • Reisenthel Shopper M Spots Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140354006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166384085.jpg
      Reisenthel Reisenthel Shopper M Spots Green Shopper M Spots Green Shopper M Spots Green Afmetingen (B x H x D): 51 x 30,5 x 26 cm / volume: 15 l Opening met ritssluiting afsluitbaar 1 binnenzak met ritssluiting Vierkante bodem voor een stevige stand Materiaal: hoogwaardig polyesterweefsel, waterafstotend (1)
      Reisenthel Shopper M Spots Green
      • 04012013701986
      3
      15.00 EUR
    • Reisenthel Foldbag Schoudertas Canvas Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199033013.jpg
      Reisenthel Reisenthel Foldbag Schoudertas Canvas Grey Foldbag Schoudertas Canvas Grey Foldbag Schoudertas Canvas Grey Reisenthel Foldbag Schoudertas Canvas Grey (1)
      Reisenthel Foldbag Schoudertas Canvas Grey
      • 04012013707940
      2
      31.72 EUR
    • Reisenthel -koeltas floral
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153978306.jpg
      Reisenthel Reisenthel -koeltas floral -koeltas floral -koeltas floral 2-weg-ritssluiting Hoogwaardige aluminiumfolie Robuuste, duurzame basis Hoogwaardig polyester Waterafstotend Stoftype: 75% katoen, 15% nylon, 10% wol Riem type: Handvat (en) (1)
      Reisenthel -koeltas floral
      • 04012013715792
      2
      deal
      29.54 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Room seven (room_seven)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be