x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Stella McCartney handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Stella McCartney Falabella Tiny handtas van ecoleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163379328.jpg
      Stella McCartney Stella McCartney Falabella Tiny handtas van ecoleer Falabella Tiny handtas van ecoleer Falabella Tiny handtas van ecoleer Stijltip: draag de Falabella met een skinny jeans en longline blazer voor een on-the-go citylook of combineer met een all black outfit voor een vleugje rock 'n roll. Meer over dit merk Stella McCartney studeerde in 1995 af aan Central St Martins en opende in oktober 2001 het gelijknamige modehuis Stella McCartney. Haar collecties staan bekend om hun vrouwelijkheid, krachtige snit en diervriendelijk- en duurzaam materiaalgebruik. (3)
      Stella McCartney Falabella Tiny handtas van ecoleer
      • 03664160036117
      1
      545.00 EUR
    • Stella McCartney Falabella Mini handtas van ecoleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167705852.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127920358.jpg
      Stella McCartney Stella McCartney Falabella Mini handtas van ecoleer Falabella Mini handtas van ecoleer Falabella Mini handtas van ecoleer Stijltip: combineer de tas met een jumpsuit en een clutch of ga voor double denim. Kies in dat geval voor een skinny jeans en een spijkerjasje. Meer over dit merk Stella McCartney studeerde in 1995 af aan Central St Martins en opende in oktober 2001 het gelijknamige modehuis Stella McCartney. Haar collecties staan bekend om hun vrouwelijkheid, krachtige snit en diervriendelijk- en duurzaam materiaalgebruik. (2)
      Stella McCartney Falabella Mini handtas van ecoleer
      • 03664160000385
      1
      675.00 EUR
    • Stella McCartney Mini Stella crossbodytas van ecoleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167705923.jpg
      Stella McCartney Stella McCartney Mini Stella crossbodytas van ecoleer Mini Stella crossbodytas van ecoleer Mini Stella crossbodytas van ecoleer Stella McCartney studeerde in 1995 af aan Central St Martins en opende in oktober 2001 het gelijknamige modehuis Stella McCartney. Haar collecties staan bekend om hun vrouwelijkheid, krachtige snit en diervriendelijk- en duurzaam materiaalgebruik. (1)
      Stella McCartney Mini Stella crossbodytas van ecoleer
      • 03664161485464
      1
      535.00 EUR
    • Stella McCartney Stella Logo crossbodytas van ecoleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150279084.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170622089.jpg
      Stella McCartney Stella McCartney Stella Logo crossbodytas van ecoleer Stella Logo crossbodytas van ecoleer Stella Logo crossbodytas van ecoleer Stella McCartney studeerde in 1995 af aan Central St Martins en opende in oktober 2001 het gelijknamige modehuis Stella McCartney. Haar collecties staan bekend om hun vrouwelijkheid, krachtige snit en diervriendelijk- en duurzaam materiaalgebruik. (1)
      Stella McCartney Stella Logo crossbodytas van ecoleer
      • 03664161485372
      1
      595.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be