x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Stella McCartney handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Stella McCartney Falabella Mini handtas van ecoleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167705852.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127920358.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181268907.jpg
      Stella McCartney Stella McCartney Falabella Mini handtas van ecoleer Falabella Mini handtas van ecoleer Falabella Mini handtas van ecoleer Stijltip: combineer de tas met een jumpsuit en een clutch of ga voor double denim. Kies in dat geval voor een skinny jeans en een spijkerjasje. Meer over dit merk Stella McCartney studeerde in 1995 af aan Central St Martins en opende in oktober 2001 het gelijknamige modehuis Stella McCartney. Haar collecties staan bekend om hun vrouwelijkheid, krachtige snit en diervriendelijk- en duurzaam materiaalgebruik. (1)
      Stella McCartney Falabella Mini handtas van ecoleer
      • 03664160000385
      1
      most_sold
      678.95 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta Tools (beta_tools)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castelli (castelli)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • Czanne (czanne)
      • David jones (david_jones)
      • Decent (decent)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Excellent (excellent)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Klickfix (klickfix)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maestro (maestro)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Mario Valentino (mario_valentino)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Olympus (olympus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be