x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The bridge handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • The bridge Handtas 'Murakami'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129950231.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129950223.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129950226.jpg
      The bridge The bridge Handtas 'Murakami' Handtas 'Murakami' Handtas 'Murakami' Specificaties: ritsvak, Binnenzak(ken) Sluitingstype: magneetsluiting Volume in L ca.: 0-10 Serie: Murakami Buitenafmetingen (DxBxH): 20cm x 8cm x 16cm (2)
      The bridge Handtas 'Murakami'
      • 08033748429217
      • 0412174B-14
      2
      most_sold
      204.99 EUR
    • The bridge Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171708538.jpg
      The bridge The bridge Handtas Handtas Handtas The Bridge Anna Handtasche dunkelbraun (2)
      The bridge Handtas
      • 08033748496004
      • 0417315A-BP
      2
      deal
      258.00 EUR
    • The bridge Handtas 'Rock'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107083222.jpg
      The bridge The bridge Handtas 'Rock' Handtas 'Rock' Handtas 'Rock' Dit artikel van The Bridge is 21 x 8 x 18 cm. Het gewicht is 0.59 kg en de kleurnaam is marrone oro. (1)
      The bridge Handtas 'Rock'
      • 08033748422652
      • 0412173B-14
      2
      264.59 EUR
    • The bridge Handtas 'Salinger'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129947476.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129947479.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129947485.jpg
      The bridge The bridge Handtas 'Salinger' Handtas 'Salinger' Handtas 'Salinger' Specificaties: ritsvak, telefoonvak, Binnenzak(ken) penhouder Sluitingstype: magneetsluiting Volume in L ca.: 0-10 Serie: Salinger (1)
      The bridge Handtas 'Salinger'
      • 08033748428821
      • 0412274A-15
      2
      deal
      448.00 EUR
    • The bridge Handtas 'Florentin'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129947563.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129947553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129947556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161066247.jpg
      The bridge The bridge Handtas 'Florentin' Handtas 'Florentin' Handtas 'Florentin' Specificaties: ritsvak, telefoonvak Sluitingstype: magneetsluiting Volume in L ca.: 0-10 Serie: Florentin Buitenafmetingen (DxBxH): 30cm x 13cm x 20cm (1)
      The bridge Handtas 'Florentin'
      • 08033748430558
      • TBG-04340701-2E
      2
      278.59 EUR
    • The bridge Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171762073.jpg
      The bridge The bridge Handtas Handtas Handtas Dit artikel van The Bridge is 29 x 7 x 19 cm. Het gewicht is 0.92 kg en de kleurnaam is marrone-rosamagenta. (1)
      The bridge Handtas
      • 08033748496936
      • 04142101-EO
      2
      278.59 EUR
    • The bridge Handtas 'Murakami'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130217198.jpg
      The bridge The bridge Handtas 'Murakami' Handtas 'Murakami' Handtas 'Murakami' Specificaties: ritsvak Sluitingstype: magneetsluiting Volume in L ca.: 0-10 Buitenafmetingen (DxBxH): 16cm x 8cm x 14cm Aantal hoofdvakken: 1 (1)
      The bridge Handtas 'Murakami'
      • 08033748429279
      • 0412074B-2E
      2
      deal
      378.00 EUR
    • The bridge Shopper
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106154789.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162625796.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181980995.jpg
      The bridge The bridge Shopper Shopper Shopper De The Bridge Dalston Shopping Tote brown/gold is onderdeel van de Dalston serie van The Bridge. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van The Bridge, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      The bridge Shopper
      • 08033748415395
      • 04131701-14
      2
      320.30 EUR
    • The bridge Shopper 'Story Donna'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106613106.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184016815.jpg
      The bridge The bridge Shopper 'Story Donna' Shopper 'Story Donna' Shopper 'Story Donna' De The Bridge Story Donna Shopper brown is onderdeel van de Story Donna serie van The Bridge. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van The Bridge, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      The bridge Shopper 'Story Donna'
      • 08033748044656
      • 04902501-14
      2
      257.00 EUR
    • The bridge Handtas 'Calimala'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145833340.jpg
      The bridge The bridge Handtas 'Calimala' Handtas 'Calimala' Handtas 'Calimala' Dit artikel van The Bridge is 36 x 16 x 26 cm. Het gewicht is 1.18 kg en de kleurnaam is braun. (1)
      The bridge Handtas 'Calimala'
      • 08033748456893
      • 04452901-14
      1
      deal
      598.00 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FAHRER (fahrer)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • My Lady (my_lady)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NA-KD (na_kd)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paprika (paprika)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Room seven (room_seven)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Wandler (wandler)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be