x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tommy Hilfiger Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tommy Hilfiger Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tommy Hilfiger Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tommy Hilfiger Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230931163.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/242269515.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234448385.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/245064008.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/245064009.jpg?ts=1
Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE Handtas Iconic Tommy Satchel Donkerblauw | Maat ONESIZE Geef je outfit een toffe look met deze donkerblauwe handtas Iconic Tommy SATCHEL van het merk Tommy Hilfiger! Deze mooie tas is gemaakt van donkerblauw glad lederlook met een matte uitstraling. Op de voorzijde bevindt zich een vak met het goudkleurig merkembleem en de gestreepte schouderband van lichtblauw textiel zorgt voor een stoere finishing touch. De tas heeft een ruim hoofdcompartiment met lichtblauwe binnenvoering en een tussenvak met ritssluiting. In dit tussenvak zit nog een extra vakje. Draag de shopper aan de dubbele handgrepen of bevestig de lange schouderband en houd je handen vrij om lekker te kunnen shoppen! Afmetingen: 33 x 17 x 25 cm (lengte x breedte x hoogte). (1)
  • 08720117859545
3
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunstleer, Leer
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Motief: Logo
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.1 kg
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • 160.21 169.95 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Elegant, chique en modern. De Tommy Hilfiger tas laat in ieder geval een blijvende indruk achter. Deze handtas maakt je outfit uniek af e...160.21, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Handtas met afneembare schouderriem169.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Omoda.be Omoda.be
      7.0 (1)
      Geef je outfit een toffe look met deze donkerblauwe handtas Iconic Tommy SATCHEL van het merk Tommy Hilfiger! Deze mooie tas is gemaakt v...169.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246469017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95898525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138428200.jpg?ts=1
      Bagbase Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black 50% katoen / 50% polyester binnenzijde geruwd raglan mouw doorritsbaar middels metalen rits twee steekzakken tailleband en manchetten met elastaan (1)
      Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • 08711966732530
      1
    • The bridge Buideltas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107098008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247907970.jpg?ts=1
      The bridge The bridge Buideltas Buideltas Buideltas Dit artikel van The Bridge is 24 x 17 x 28 cm. Het gewicht is 0.5 kg en de kleurnaam is nero-goldfarben. (1)
      The bridge Buideltas
      • 08033748372353
      1
      deal
    • Silvio Tossi Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213191977.jpg?ts=1
      Silvio Tossi Silvio Tossi Handtas Handtas Handtas Handtas kort hengsel Silvio Tossi - Swiss Label Handtas 10773-30 Brown Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Silvio Tossi Handtas
      • 00660902555116
      1
      deal
    • Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147557192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133049050.jpg?ts=1
      Desigual Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN Zwart Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • 08434486562943
      1
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
    • min
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 121.08
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 121.08
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 160.21
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 160.21
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 160.21
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 160.21
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 160.21
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 160.21
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 160.21
    • teamvergelijk@vergelijk.be