x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tumi handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tumi Just In Case opvouwbare schoudertas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155264892.jpg
      Tumi Tumi Just In Case opvouwbare schoudertas Just In Case opvouwbare schoudertas Just In Case opvouwbare schoudertas De Tumi Voyageur Just in Case Tote black is onderdeel van de Voyageur serie van Tumi. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Nylon en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 5 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Tumi, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Tumi Just In Case opvouwbare schoudertas
      • 00742315598925
      1
      100.00 EUR
    • Tumi Voyageur Troy crossbodytas met leren details
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167621497.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153655725.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148759832.jpg
      Tumi Tumi Voyageur Troy crossbodytas met leren details Voyageur Troy crossbodytas met leren details Voyageur Troy crossbodytas met leren details De Tumi Voyageur Troy Crossbody black is onderdeel van de Voyageur serie van Tumi. Deze serie bestaat onder andere uit Crossbody. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Nylon en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 5 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Tumi, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Tumi Voyageur Troy crossbodytas met leren details
      • 00742315438962
      1
      235.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 10DAYS (10days)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arch The Label (arch_the_label)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Beta (beta)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Czanne (czanne)
      • Dakine (dakine)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Olympus (olympus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • R-Way (r_way)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VOi (voi)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be