x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Yves Saint Laurent Loulou Medium schoudertas van kalfsleer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Yves Saint Laurent Loulou Medium schoudertas van kalfsleer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Yves Saint Laurent Loulou Medium schoudertas van kalfsleer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Yves Saint Laurent Loulou Medium schoudertas van kalfsleer
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236854863.jpg?ts=1
Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Loulou Medium schoudertas van kalfsleer Loulou Medium schoudertas van kalfsleer Loulou Medium schoudertas van kalfsleer Yves Saint Laurent, opgericht in 1961, was het eerste modehuis dat in 1966 het concept van luxe prêt-à-porter introduceerde. Door de jaren heen zijn de revolutionaire ontwerpen uitgegroeid tot iconische culturele en artistieke referenties. Onder leiding van Anthony Vaccarello, biedt het modehuis tegenwoordig een breed assortiment aan ready to-wear dames- en herenmode, leerproducten, schoenen, accessoires en brillen aan onder het "Saint Laurent Paris" logo. (3)
  • 03615091535200
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Leer
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 2300.00 2300.00 EUR 1
    1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Yves Saint Laurent, opgericht in 1961, was het eerste modehuis dat in 1966 het concept van luxe prêt-à-porter introduceerde. Door de jare...2300.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246469017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95898525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138428200.jpg?ts=1
      Bagbase Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black 50% katoen / 50% polyester binnenzijde geruwd raglan mouw doorritsbaar middels metalen rits twee steekzakken tailleband en manchetten met elastaan (1)
      Bagbase Original retro bowling bag, Kleur Black/ Black
      • 08711966732530
      1
    • The bridge Buideltas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107098008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247907970.jpg?ts=1
      The bridge The bridge Buideltas Buideltas Buideltas Dit artikel van The Bridge is 24 x 17 x 28 cm. Het gewicht is 0.5 kg en de kleurnaam is nero-goldfarben. (1)
      The bridge Buideltas
      • 08033748372353
      1
      deal
    • Silvio Tossi Handtas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213191977.jpg?ts=1
      Silvio Tossi Silvio Tossi Handtas Handtas Handtas Handtas kort hengsel Silvio Tossi - Swiss Label Handtas 10773-30 Brown Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Silvio Tossi Handtas
      • 00660902555116
      1
      deal
    • Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147557192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133049050.jpg?ts=1
      Desigual Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN Zwart Verkrijgbaar in damesmaat. One size (1)
      Desigual Handtas met lang hengsel Desigual DARK AMBER TALLIN dames
      • 08434486562943
      1
    • min
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 2300.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 2300.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be