x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AILATI hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • AILATI Hanglamp Romeo 130 cm zilver metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228222.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Romeo 130 cm zilver metallic Hanglamp Romeo 130 cm zilver metallic Hanglamp Romeo 130 cm zilver metallic Hanglamp Romeo met betoverende kap van mondgeblazen glas Deze hanglamp valt niet alleen op door de bijzondere vorm van de mondgeblazen glazen kap, maar inspireert ook met een prachtige lichtuitstraling. Het gekleurde glas heeft een patroon met een opvallende bubbelstructuur die voor prachtige lichteffecten zorgt. Door de transparantie van het glas straalt het licht niet alleen naar beneden, maar ook naar boven en naar de zijkanten uit. Een droomlamp die met zijn romantische flair vele inricht... (1)
      AILATI Hanglamp Romeo 130 cm zilver metallic
      1
      199.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Romeo cm antiek goud metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228400.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Romeo cm antiek goud metallic Hanglamp Romeo cm antiek goud metallic Hanglamp Romeo cm antiek goud metallic Hanglamp Romeo met betoverende kap van mondgeblazen glas Deze hanglamp valt niet alleen op door de bijzondere vorm van de mondgeblazen glazen kap, maar inspireert ook met een prachtige lichtuitstraling. Het gekleurde glas heeft een patroon met een opvallende bubbelstructuur die voor prachtige lichteffecten zorgt. Door de transparantie van het glas straalt het licht niet alleen naar beneden, maar ook naar boven en naar de zijkanten uit. Een droomlamp die met zijn romantische flair vele inricht... (1)
      AILATI Hanglamp Romeo cm antiek goud metallic
      1
      269.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Romeo 130 cm rosé goud metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228220.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Romeo 130 cm rosé goud metallic Hanglamp Romeo 130 cm rosé goud metallic Hanglamp Romeo 130 cm rosé goud metallic Hanglamp Romeo met betoverende kap van mondgeblazen glas Deze hanglamp valt niet alleen op door de bijzondere vorm van de mondgeblazen glazen kap, maar inspireert ook met een prachtige lichtuitstraling. Het gekleurde glas heeft een patroon met een opvallende bubbelstructuur die voor prachtige lichteffecten zorgt. Door de transparantie van het glas straalt het licht niet alleen naar beneden, maar ook naar boven en naar de zijkanten uit. Een droomlamp die met zijn romantische flair vele inricht... (1)
      AILATI Hanglamp Romeo 130 cm rosé goud metallic
      1
      269.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm antiek goud metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228227.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm antiek goud metallic Hanglamp Giulietta 130 cm antiek goud metallic Hanglamp Giulietta 130 cm antiek goud metallic Fascinerend vormgegeven glazen hanglamp Giulietta Glas in zijn mooiste vorm: Giulietta's kap is mondgeblazen in Italië - de bakermat van de glaskunst - en heeft een zeer esthetische vorm die deze lamp zelfs in onverlichte toestand een eye-catcher in elke ruimte maakt. Als het licht vervolgens wordt ingeschakeld en in de bubbelstructuur van het glas wordt gebroken, ontstaat er een zeer sfeervol lichteffect met prachtige reflecties en romantische accenten. De transparantie van het glas zorgt er... (1)
      AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm antiek goud metallic
      1
      269.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm zilver metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228229.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm zilver metallic Hanglamp Giulietta 130 cm zilver metallic Hanglamp Giulietta 130 cm zilver metallic Fascinerend vormgegeven glazen hanglamp Giulietta Glas in zijn mooiste vorm: Giulietta's kap is mondgeblazen in Italië - de bakermat van de glaskunst - en heeft een zeer esthetische vorm die deze lamp zelfs in onverlichte toestand een eye-catcher in elke ruimte maakt. Als het licht vervolgens wordt ingeschakeld en in de bubbelstructuur van het glas wordt gebroken, ontstaat er een zeer sfeervol lichteffect met prachtige reflecties en romantische accenten. De transparantie van het glas zorgt er... (1)
      AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm zilver metallic
      1
      311.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm rosé goud metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228397.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm rosé goud metallic Hanglamp Giulietta 130 cm rosé goud metallic Hanglamp Giulietta 130 cm rosé goud metallic Fascinerend vormgegeven glazen hanglamp Giulietta Glas in zijn mooiste vorm: Giulietta's kap is mondgeblazen in Italië - de bakermat van de glaskunst - en heeft een zeer esthetische vorm die deze lamp zelfs in onverlichte toestand een eye-catcher in elke ruimte maakt. Als het licht vervolgens wordt ingeschakeld en in de bubbelstructuur van het glas wordt gebroken, ontstaat er een zeer sfeervol lichteffect met prachtige reflecties en romantische accenten. De transparantie van het glas zorgt er... (1)
      AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm rosé goud metallic
      1
      269.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm brons metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228410.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm brons metallic Hanglamp Giulietta 130 cm brons metallic Hanglamp Giulietta 130 cm brons metallic Fascinerend vormgegeven glazen hanglamp Giulietta Glas in zijn mooiste vorm: Giulietta's kap is mondgeblazen in Italië - de bakermat van de glaskunst - en heeft een zeer esthetische vorm die deze lamp zelfs in onverlichte toestand een eye-catcher in elke ruimte maakt. Als het licht vervolgens wordt ingeschakeld en in de bubbelstructuur van het glas wordt gebroken, ontstaat er een zeer sfeervol lichteffect met prachtige reflecties en romantische accenten. De transparantie van het glas zorgt er... (1)
      AILATI Hanglamp Giulietta 130 cm brons metallic
      1
      269.90 EUR
    • AILATI Hanglamp Romeo 130 cm brons metallic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142228241.jpg
      AILATI AILATI Hanglamp Romeo 130 cm brons metallic Hanglamp Romeo 130 cm brons metallic Hanglamp Romeo 130 cm brons metallic Hanglamp Romeo met betoverende kap van mondgeblazen glas Deze hanglamp valt niet alleen op door de bijzondere vorm van de mondgeblazen glazen kap, maar inspireert ook met een prachtige lichtuitstraling. Het gekleurde glas heeft een patroon met een opvallende bubbelstructuur die voor prachtige lichteffecten zorgt. Door de transparantie van het glas straalt het licht niet alleen naar beneden, maar ook naar boven en naar de zijkanten uit. Een droomlamp die met zijn romantische flair vele inricht... (1)
      AILATI Hanglamp Romeo 130 cm brons metallic
      1
      269.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Light Living (light_living)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • BÖHMER (bo_hmer)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coleman (coleman)
      • Crazy Safety (crazy_safety)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dietz (dietz)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gazelle (gazelle)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IKZI (ikzi)
      • Ikzi Light (ikzi_light)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • Luxform (luxform)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Minoura (minoura)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Möve (mo_ve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • Orion (orion)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reelight (reelight)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slide (slide)
      • SLV (slv)
      • Smart (smart)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Spanninga (spanninga)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Union (union)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xlc (xlc)
      • Zero (zero)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 110 cm (hoogte_cm_35_110)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_110)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 23 cm (diepte_in_cm_23)
      • 23 cm - 31 cm (diepte_in_cm_23_31)
      • 31 cm - 42 cm (diepte_in_cm_31_42)
      • ≥ 42 cm (diepte_in_cm_42)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 5 kg (gewicht_5)
      • 5 kg - 450 kg (gewicht_5_450)
      • ≥ 450 kg (gewicht_450)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be