x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    DUTCH DILIGHT hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167389788.jpg
      DUTCH DILIGHT DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud M hanglamp vogeltjes goud M hanglamp vogeltjes goud M Een hanglamp van goud kleurig ijzerdraad met vogeltjes ontsnapt en nét echt! Mooi voor in de kinder- of babykamer. Nooit meer alleen slapen! Alle materialen zijn van hoogwaardige kwaliteit: Een mooie goudkleurige vintage fitting, energiezuinige led lamp met de 'look and feel' van een echte kooldraadlamp, plafondkapje, een gouden snoer en 14 goudkleurige vogeltjes. De lamp is dimbaar via wandcontactdoos. Houd je van eigen, stoer, eerlijk en warm, dan ben je bij DUTCH DILIGHT aan het juiste adr... (1)
      DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud M
      • 07101129573321
      1
      159.95 EUR
    • DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes vintage L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167390790.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149732402.jpg
      DUTCH DILIGHT DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes vintage L hanglamp vogeltjes vintage L hanglamp vogeltjes vintage L Hanglamp eetkamer landelijke stijl met vogels nét echt! Een eye catcher voor boven de eettafel of keukentafel. Vintage roestbruin metaal met vogeltjes nét echt! Voor´n frivole twist aan je interieur. De lamp is gemaakt van roestbruin ijzerdraad en heeft een snoer nét touw van 1.5m lang. De hanglamp eetkamer landelijke stijl is inclusief 18 vogeltjes, roestbruin plafondkapje, een mooie vintage fitting en een energiezuinige led lamp met de 'look and feel' van een echte kooldraadlamp. Alles van ... (1)
      DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes vintage L
      • 07101128643933
      1
      229.95 EUR
    • DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167390240.jpg
      DUTCH DILIGHT DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud S hanglamp vogeltjes goud S hanglamp vogeltjes goud S Een hanglamp kinderlamp of voor je kerst interieur van goudkleurig ijzerdraad met goudkleurige vogeltjes ontsnapt en nét echt! Leuk voor op de kinder- of babykamer. Nooit meer alleen slapen! Alle materialen zijn van hoogwaardige kwaliteit: Een mooie goudkleurige vintage fitting, energiezuinige led lamp met de 'look and feel' van een echte kooldraadlamp, plafondkapje, een gouden snoer en 9 goudkleurige vogeltjes. De lamp is dimbaar via wandcontactdoos en eenvoudig op te hangen. Houd je van eig... (1)
      DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud S
      • 07101128852519
      1
      139.95 EUR
    • DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167389834.jpg
      DUTCH DILIGHT DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud L hanglamp vogeltjes goud L hanglamp vogeltjes goud L Een hanglamp van goudkleurig ijzerdraad met vogeltjes ontsnapt en nét echt! Mooi voor in de woonkamer, hal of keuken. Voor wie van frivool en eclectisch houdt! Alle materialen zijn van hoogwaardige kwaliteit: Een mooie goudkleurige vintage fitting, energiezuinige led lamp met de 'look and feel' van een echte kooldraadlamp, plafondkapje, een gouden snoer en 18 goudkleurige vogeltjes. De lamp is dimbaar via wandcontactdoos en eenvoudig op te hangen. Houd je van eigen, stoer, eerlijk en warm, da... (1)
      DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud L
      • 07101123195642
      1
      229.95 EUR
    • DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud mixed L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167390969.jpg
      DUTCH DILIGHT DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud mixed L hanglamp vogeltjes goud mixed L hanglamp vogeltjes goud mixed L Een hanglamp van goudkleurig ijzerdraad met vogeltjes ontsnapt en nét echt! Mooi voor boven de eettafel, in de hal, woonkamer óf leuk voor op een kinder- of babykamer, maar ook boven de keukentafel lamp of slaapkamer lamp of woonkamer lamp. Nooit meer alleen slapen! Alle materialen zijn van hoogwaardige kwaliteit: Een mooie goudkleurige fitting, energiezuinige led lamp met de 'look and feel' van een echte kooldraadlamp, wit plafondkapje, een katoenen goudkleurig snoer en 9 vogeltjes. De lamp ... (1)
      DUTCH DILIGHT hanglamp vogeltjes goud mixed L
      • 07101127461538
      1
      229.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Flos DEFAULT
        • flos
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • > €400 (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Masterlight (masterlight)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • &tradition (_tradition)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • Alterego (alterego)
      • Altijdverlicht (altijdverlicht)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • AYTM (aytm)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Besselink (besselink)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodilson (bodilson)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By Zenz (by_zenz)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • DELIFE (delife)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DMQ (dmq)
      • DOMUS (domus)
      • Droog (droog)
      • Duolla (duolla)
      • DUTCH DILIGHT (dutch_dilight)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • Elobra (elobra)
      • Elro (elro)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Fanaway (fanaway)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Formadri (formadri)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • FÉST (fe_st)
      • GARAGEEIGHT (garageeight)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Glamox (glamox)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goossens (goossens)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Honsel (honsel)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Icone (icone)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kichler (kichler)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LokoLED (lokoled)
      • Looox (looox)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luceco (luceco)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Luminex (luminex)
      • Luxform (luxform)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Mascot (mascot)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • Moooi (moooi)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Mr. Wattson (mr_wattson)
      • Muuto (muuto)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Patrick Hartog (patrick_hartog)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Q-SMART-HOME (q_smart_home)
      • QAZQA (qazqa)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Shine (shine)
      • Sigma (sigma)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Sub (sub)
      • Taftan (taftan)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Verner Panton (verner_panton)
      • Verpan (verpan)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi (waldi)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Traditioneel (traditioneel)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polymethylmethacrylaat PMMA (polymethylmethacrylaat_pmma)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • < 3 (aantal_lampen_1)
      • 3 - 4 (aantal_lampen_2)
      • ≥ 4 (aantal_lampen_3)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_1)
      • 30 cm - 55 cm (hoogte_cm_2)
      • 55 cm - 140 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 140 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_1)
      • 20 cm - 35 cm (diepte_in_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 50 cm (diepte_in_cm_4)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • E40 (e40)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GX53 (gx53)
      • T5 (t5)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be