x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Eno studio hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Eno studio Favourite Things Hanglamp Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137967691.jpg
      Eno studio Eno studio Favourite Things Hanglamp Grijs Favourite Things Hanglamp Grijs Favourite Things Hanglamp Grijs Wow, dit is een bijzondere lamp! De Eno Studio Favourite Things hanglamp kun je omtoveren tot 'drager' van jouw favoriete spulletjes. Je kunt namelijk een mini stilleven onderin het transparante deel van de lamp plaatsen. Wat leg jij onderin de lamp? (1)
      Eno studio Favourite Things Hanglamp Grijs
      • 03760163157719
      1
      299.00 EUR
    • Eno studio Favourite Things Hanglamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84552204.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84552205.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84552206.jpg
      Eno studio Eno studio Favourite Things Hanglamp Favourite Things Hanglamp Favourite Things Hanglamp Wow, dit is een bijzondere lamp! De Eno Studio Favourite Things hanglamp kun je omtoveren tot 'drager' van jouw favoriete spulletjes. Je kunt namelijk een mini stilleven onderin het transparante deel van de lamp plaatsen. Wat leg jij onderin de lamp? (1)
      Eno studio Favourite Things Hanglamp
      • 03760163157702
      1
      299.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • > €400 (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • 24Designs (24designs)
      • &tradition (_tradition)
      • AILATI (ailati)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Brix (brix)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Calex (calex)
      • Care of Bankeryd (care_of_bankeryd)
      • Care Of Bkrd (care_of_bkrd)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dulaire (dulaire)
      • DUTCH DILIGHT (dutch_dilight)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Gone's (gone_s)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • Hala (hala)
      • Hart & Ruyt (hart_ruyt)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huismerk (huismerk)
      • Icone (icone)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laufen (laufen)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Looox (looox)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • Luxform (luxform)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • ManoMano (manomano)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • New Routz (new_routz)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia Lights (nostalgia_lights)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • Ox Denmarq (ox_denmarq)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Parya (parya)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reelight (reelight)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Sabrina Fossi (sabrina_fossi)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Sky Style (sky_style)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Zero (zero)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Graniet (graniet)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 2 (aantal_lampen_2.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 9 (aantal_lampen_9.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_30)
      • 30 cm - 50 cm (hoogte_cm_30_50)
      • 50 cm - 125 cm (hoogte_cm_50_130)
      • ≥ 125 cm (hoogte_cm_130)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_25_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 25 cm (diepte_in_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (diepte_in_cm_25_35)
      • 35 cm - 50 cm (diepte_in_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (diepte_in_cm_50)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • E40 (e40)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • T5 (t5)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be