x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ESCALE hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • ESCALE Creatieve LED-hanglamp Silk 157 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177574606.jpg
      ESCALE ESCALE Creatieve LED-hanglamp Silk 157 cm Creatieve LED-hanglamp Silk 157 cm Creatieve LED-hanglamp Silk 157 cm Aantrekkelijke LED-hanglamp Silk met geïntegreerde schakelaar De designer Mosru Mohiuddin heeft met deze pendellamp een prachtig sierstuk voor de woning geschapen. Van geslepen aluminium met de daarvoor typische kleur is de lamp enerzijds bescheiden maar door haar mooie design kan ze anderzijds niet over het hoofd gezien worden. De kap is aan de houder gemonteerd en bestaat uit drie aluminium stroppen die harmonisch met elkaar verweven zijn. De hanglamp Silk is uitgerust met zuinige LED's die... (1)
      ESCALE Creatieve LED-hanglamp Silk 157 cm
      • 04011895444318
      1
      1186.90 EUR
    • ESCALE Fluid - golfvormige LED hanglamp 100cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177573697.jpg
      ESCALE ESCALE Fluid - golfvormige LED hanglamp 100cm Fluid - golfvormige LED hanglamp 100cm Fluid - golfvormige LED hanglamp 100cm Fascinerende LED-hanglamp Fluid - 100 cm lengte Met indirect naar boven en direct naar beneden stralend licht zorgt de Fluid LED hanglamp met een aantrekkelijke kap in golfvorm voor een stralend mooie verlichting in de ruimte - een geschikte lichtbron voor de verlichting van het eetgedeelte. Up - en downlight kunnen afzonderlijk worden geschakeld. Bovendien heeft de armatuur een dim naar warm-functie waarmee de lichttemperatuur van 3.000 tot 2.000 Kelvin warmer kan worden ingesteld. Voorwaard... (1)
      ESCALE Fluid - golfvormige LED hanglamp 100cm
      • 04011895470423
      1
      772.90 EUR
    • ESCALE Silk - LED hanglamp 120 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177568480.jpg
      ESCALE ESCALE Silk - LED hanglamp 120 cm Silk - LED hanglamp 120 cm Silk - LED hanglamp 120 cm Iets bijzonders: LED hanglamp Silk Deze hanglamp combineert spannend design met hoge gebruikswaarde. De lamp heeft in haar aluminium design in golfvorm iets natuurlijks en bekoort de omgeving tegelijkertijd met haar moderne karakter. De hanglamp in modern design De hanglamp is van de firma Escale en staat daardoor voor perfectionistisch design - made in Germany. De lamp is bescheiden, maar kan door haar speelse design nauwelijks over het hoofd gezien worden en is met zekerheid een blikvanger ... (1)
      ESCALE Silk - LED hanglamp 120 cm
      • 04011895444325
      1
      996.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Flos DEFAULT
        • flos
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • > €400 (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Masterlight (masterlight)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • &tradition (_tradition)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • Alterego (alterego)
      • Altijdverlicht (altijdverlicht)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • AYTM (aytm)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Besselink (besselink)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodilson (bodilson)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By Zenz (by_zenz)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • DELIFE (delife)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DMQ (dmq)
      • DOMUS (domus)
      • Droog (droog)
      • Duolla (duolla)
      • DUTCH DILIGHT (dutch_dilight)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • Elobra (elobra)
      • Elro (elro)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Fanaway (fanaway)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Formadri (formadri)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • FÉST (fe_st)
      • GARAGEEIGHT (garageeight)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Glamox (glamox)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goossens (goossens)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Honsel (honsel)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Icone (icone)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kichler (kichler)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LokoLED (lokoled)
      • Looox (looox)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luceco (luceco)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Luminex (luminex)
      • Luxform (luxform)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Mascot (mascot)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • Moooi (moooi)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Mr. Wattson (mr_wattson)
      • Muuto (muuto)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Patrick Hartog (patrick_hartog)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Q-SMART-HOME (q_smart_home)
      • QAZQA (qazqa)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Shine (shine)
      • Sigma (sigma)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Sub (sub)
      • Taftan (taftan)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Verner Panton (verner_panton)
      • Verpan (verpan)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi (waldi)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Traditioneel (traditioneel)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polymethylmethacrylaat PMMA (polymethylmethacrylaat_pmma)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • < 3 (aantal_lampen_1)
      • 3 - 4 (aantal_lampen_2)
      • ≥ 4 (aantal_lampen_3)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_1)
      • 30 cm - 55 cm (hoogte_cm_2)
      • 55 cm - 140 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 140 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_1)
      • 20 cm - 35 cm (diepte_in_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 50 cm (diepte_in_cm_4)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • E40 (e40)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GX53 (gx53)
      • T5 (t5)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be