x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Holtkötter hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Holtkötter Vita P - witte hanglamp, 60 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177573480.jpg
      Holtkötter Holtkötter Vita P - witte hanglamp, 60 cm Vita P - witte hanglamp, 60 cm Vita P - witte hanglamp, 60 cm Klassiek gevormde hanglamp Vita P, met witte textiele kap in golfoptiek De hanger Vita P, ontworpen in het wit, belichaamt het klassieke, maar zeer aantrekkelijke beeld van een moderne hanglamp. De stoffen kap en de plafondbeugel zijn met elkaar verbonden door een delicate kabelophanging, die net als de luifel in nikkelkleur is uitgevoerd. Maar het hart van de lamp is de in het oog springende lampenkap in cilindrische vorm, die rondom is ontworpen in golfoptiek. De kap wordt aan de boven- en ... (1)
      Holtkötter Vita P - witte hanglamp, 60 cm
      1
      468.90 EUR
    • Holtkötter Xena L LED hanglamp, 160 cm, zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177568121.jpg
      Holtkötter Holtkötter Xena L LED hanglamp, 160 cm, zilver Xena L LED hanglamp, 160 cm, zilver Xena L LED hanglamp, 160 cm, zilver Zilverkleurige LED hanglamp Xena L: dimbaar en in hoogte verstelbaar Optisch en functioneel laat de LED hanglamp Xena L niets te wensen over: Met zijn moderne design past de slanke profielarmatuur bij vele woonstijlen en zorgt ze voor een optimale tafelverlichting. Door de geïntegreerde dim-naar-warmte-technologie kan de kleurtemperatuur van de LED's worden gewijzigd. Dit betekent dat het kan worden veranderd van gezellig warm wit naar sfeervolle kaarslicht. Het is ook in hoogte verstelbaar: ... (1)
      Holtkötter Xena L LED hanglamp, 160 cm, zilver
      • 04251322730731
      1
      2008.80 EUR
    • Holtkötter Supernova P LED Hanglamp, platina
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177576323.jpg
      Holtkötter Holtkötter Supernova P LED Hanglamp, platina Supernova P LED Hanglamp, platina Supernova P LED Hanglamp, platina In hoogte verstelbare Supernova P LED-pendelarmatuur met twee dimbare lichtbronnen De Supernova LED-pendelarmatuur is een fraai vormgegeven armatuur met talloze instelmogelijkheden en een interessant design. Optisch lijkt het op de planeet Saturnus. De binnenste lichtbron heeft de vorm van een schijf, waardoor het licht over het gehele gesatineerde oppervlak zonder verblinding kan ontsnappen. De buitenste ring is voorzien van LED's verdeeld over de gehele baan en straalt het licht naar benede... (1)
      Holtkötter Supernova P LED Hanglamp, platina
      • 04251322730755
      1
      2542.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Flos DEFAULT
        • flos
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • > €400 (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Masterlight (masterlight)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • 101Copenhagen (101copenhagen)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • Alterego (alterego)
      • Altijdverlicht (altijdverlicht)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne (anne)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • AYTM (aytm)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Besselink (besselink)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodilson (bodilson)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By Zenz (by_zenz)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • DELIFE (delife)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DMQ (dmq)
      • DOMUS (domus)
      • Droog (droog)
      • Duolla (duolla)
      • DUTCH DILIGHT (dutch_dilight)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • Elobra (elobra)
      • Elro (elro)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Fanaway (fanaway)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Formadri (formadri)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • FÉST (fe_st)
      • GARAGEEIGHT (garageeight)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Gister&Vandaag (gister_vandaag)
      • Glamox (glamox)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goossens (goossens)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Here Comes The Sun (here_comes_the_sun)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kichler (kichler)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LokoLED (lokoled)
      • Looox (looox)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luceco (luceco)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Luminex (luminex)
      • Luxform (luxform)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Mascot (mascot)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • MATER (mater)
      • Mater Design (mater_design)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mexlite (mexlite)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • Moooi (moooi)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Mr. Wattson (mr_wattson)
      • Muuto (muuto)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Pablo (pablo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Patrick Hartog (patrick_hartog)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Q-SMART-HOME (q_smart_home)
      • QAZQA (qazqa)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Shine (shine)
      • Sigma (sigma)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • String (string)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Sub (sub)
      • Taftan (taftan)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Verner Panton (verner_panton)
      • Verpan (verpan)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi (waldi)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • WF-light (wf_light)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • WORU (woru)
      • Wästberg (wa_stberg)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Traditioneel (traditioneel)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polymethylmethacrylaat PMMA (polymethylmethacrylaat_pmma)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Stof (stof)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • < 2 (aantal_lampen_1)
      • 2 - 4 (aantal_lampen_2)
      • ≥ 4 (aantal_lampen_3)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_1)
      • 30 cm - 60 cm (hoogte_cm_2)
      • 60 cm - 145 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 145 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 55 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 55 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 25 cm (diepte_in_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (diepte_in_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 50 cm (diepte_in_cm_4)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • E40 (e40)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GX53 (gx53)
      • T5 (t5)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be