x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Le Studio hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Le Studio Suspension Bullit Chrome
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102467116.jpg
      Le Studio Le Studio Suspension Bullit Chrome Suspension Bullit Chrome Suspension Bullit Chrome Design Deze La Chaise Suspension Bullit Chrome is een hanglamp met een chromen kleur. De Suspension Bullit Chrome heeft een uniek design en is een toevoeging aan je interieur. De lamp heeft drie hangende lampen eraan bevestigd welke een unieke samenstelling vormen. De lamp hangt mooi in de hal, keuken of woonkamer. Het licht is helder en egaal wat zorgt voor een goede verlichting in het desbetreffende vertrek. De lamp wordt zonder lichtbronnen geleverd. (1)
      Le Studio Suspension Bullit Chrome
      • 03660173045481
      1
      84.90 EUR
    • Le Studio Lampe Imprimee (Kleur: multicolour)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133570962.jpg
      Le Studio Le Studio Lampe Imprimee (Kleur: multicolour) Lampe Imprimee (Kleur: multicolour) Lampe Imprimee (Kleur: multicolour) Prachtige lamp Deze Lampe Imprimee is een staande lamp met een bijzonder design. De lampenkap is beschikbaar in drie verschillende prints die te vinden zijn in de plaatjes. De strakke vormgeving van de Le Studio lamp resulteert in een echte moderne designlamp. De verlichting van de lamp is helder en egaal wat zorgt voor een sfeervolle kamer. Met deze lamp haal je een trendy lamp in huis. (1)
      Le Studio Lampe Imprimee (Kleur: multicolour)
      • 03660173165554
      1
      29.90 EUR
    • Le Studio Lampe Iris
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108707971.jpg
      Le Studio Le Studio Lampe Iris Lampe Iris Lampe Iris Vrolijke lamp Met deze fleurige tafellamp van Le Studio haal je de vrolijkheid in huis. Deze Lampe Iris is verkrijgbaar in vier kleuren, namelijk blauw, zwart, roze en groen. De lamp is gemaakt van geborsteld metaal. De Le Studio Lampe Iris geeft een goede verlichting door het heldere en egale licht. Met deze lamp haal je een unieke verschijning in huis. (1)
      Le Studio Lampe Iris
      • 03660173131528
      1
      35.00 EUR
    • Le Studio Lampe C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108708323.jpg
      Le Studio Le Studio Lampe C Lampe C Lampe C Stijlvolle bureaulamp Met deze stijlvolle Le Studio Lampe C heb je altijd een goede verlichting bij het maken van huiswerk, het lezen van een boek of het schrijven van een kaartje. De Lampe C is verkrijgbaar in twee verschillende groottes. De lamp kan gemakkelijk op een bureau staan. Hierdoor heb je altijd gemakkelijk een goede verlichting bij al je werkzaamheden. (1)
      Le Studio Lampe C
      • 03660173090801
      1
      129.00 EUR
    • Le Studio Lampe Vache
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145619446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105901764.jpg
      Le Studio Le Studio Lampe Vache Lampe Vache Lampe Vache Design bureaulamp Met deze design lamp van Le Studio heb je de juiste verlichting bij het maken van huiswerk, het doen van spelletjes of het lezen van een boek. De Lampe Vache is een unieke lamp met een goede verlichting door de aanwezigheid van LED. De Le Studio lamp heeft een beweegbare nek waardoor je ook zelf de richting van het licht kunt bepalen. Wacht niet langer en bestel deze stylish bureaulamp. (1)
      Le Studio Lampe Vache
      • 03660173167626
      1
      29.90 EUR
    • Le Studio Lampe Lapin Rose
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145619751.jpg
      Le Studio Le Studio Lampe Lapin Rose Lampe Lapin Rose Lampe Lapin Rose Design bureaulamp Met deze design lamp van Le Studio heb je de juiste verlichting bij het maken van huiswerk, het doen van spelletjes of het lezen van een boek. De Lampe Lapin Rose is een unieke lamp met een goede verlichting door de aanwezigheid van LED. De Le Studio lamp heeft een beweegbare nek waardoor je ook zelf de richting van het licht kunt bepalen. Wacht niet langer en bestel deze stylish bureaulamp. (1)
      Le Studio Lampe Lapin Rose
      • 03660173167633
      1
      29.90 EUR
    • Le Studio Applique Murale Extensible
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106074641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106074642.jpg
      Le Studio Le Studio Applique Murale Extensible Applique Murale Extensible Applique Murale Extensible Authentieke wandlamp Deze Le Studio Applique Murale Extensible is een uitschuifbare wandlamp die zorgt voor extra verlichting. Door het uitschuifbare karakter van de lamp is het een erg handige lamp. De behuizing is metaal en het kan het licht van de lichtbron dankzij het verchroomde laagje sterk reflecteren. De lamp wordt geleverd exclusief snoer en stekker. Let op: De afbeelding van dit product wijkt iets af van het daadwerkelijke product.Deze wandlamp is geheel chroomkleurig , dus ook de s... (1)
      Le Studio Applique Murale Extensible
      • 03660173016184
      1
      44.90 EUR
    • Le Studio Lampe Colombus Clip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105127018.jpg
      Le Studio Le Studio Lampe Colombus Clip Lampe Colombus Clip Lampe Colombus Clip Ronde bureaulamp Met deze ronde Le Studio Colombus Clip PM heb je altijd een goede verlichting bij het maken van huiswerk, het lezen van een boek of het schrijven van een kaartje. De Colombus Clip PM heeft een handige klem waarmee je de lamp gemakkelijk vast kunt klemmen waar je ook wilt. Hierdoor heb je binnen een handomdraai een goede verlichting. (1)
      Le Studio Lampe Colombus Clip
      • 03660173049021
      1
      24.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • B + M (b_m)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Blackburn (blackburn)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coleman (coleman)
      • Crazy Safety (crazy_safety)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gazelle (gazelle)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • HK Living (hk_living)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IKZI (ikzi)
      • Ikzi Light (ikzi_light)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laufen (laufen)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • Luxform (luxform)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Minoura (minoura)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Möve (mo_ve)
      • Nemo (nemo)
      • New Routz (new_routz)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia Lights (nostalgia_lights)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • Orion (orion)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reelight (reelight)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slide (slide)
      • SLV (slv)
      • Smart (smart)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Spanninga (spanninga)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Union (union)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xlc (xlc)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 9 (aantal_lampen_9.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 110 cm (hoogte_cm_35_110)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_110)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_20)
      • 20 cm - 30 cm (diepte_in_cm_20_30)
      • 30 cm - 40 cm (diepte_in_cm_30_40)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_40)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 5 kg (gewicht_5)
      • 5 kg - 470 kg (gewicht_5_470)
      • ≥ 470 kg (gewicht_470)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be