x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Muuto hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Muuto E27 Hanglamp LED Burgundy (d) 12.5 X (h) 23 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143345909.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150656765.jpg
      Muuto Muuto E27 Hanglamp LED Burgundy (d) 12.5 X (h) 23 Cm E27 Hanglamp LED Burgundy (d) 12.5 X (h) 23 Cm E27 Hanglamp LED Burgundy (d) 12.5 X (h) 23 Cm E27 Hanglamp LED Burgundy (d) 12.5 X (h) 23 Cm: maakt je interieur bijzonder! De snoeren van de Muuto E27 hebben een lengte van maar liefst 4 meter. Het snoer is gemaakt van rubberen siliconen en in vele felle kleuren beschikbaar. Bij de lamp ontvang je een bolvormige LED lamp met een diameter van 12,5 centimeter. Let op: er wordt geen plafondkapje bij de lamp geleverd. De trend van dit moment is ophangen aan een haak. (1)
      Muuto E27 Hanglamp LED Burgundy (d) 12.5 X (h) 23 Cm
      • 05710562052915
      2
      69.00 EUR
    • Muuto E27 LED Hanglamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143345207.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115104136.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137963388.jpg
      Muuto Muuto E27 LED Hanglamp E27 LED Hanglamp E27 LED Hanglamp Eenvoud bewijst maar weer eens zijn kracht in deze Muuto E27 designlamp. Het simpele, maar oh zo mooie design is zeer geliefd bij interieurstylisten. Combineer meerdere lampen op diverse hoogtes voor een creatief lichteffect! (1)
      Muuto E27 LED Hanglamp
      • 05710562133492
      • 05710562052823
      2
      57.99 EUR
    • Muuto E27 Hanglamp LED Pale Blue (d) 12.5 X (h) 23 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150663313.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143345915.jpg
      Muuto Muuto E27 Hanglamp LED Pale Blue (d) 12.5 X (h) 23 Cm E27 Hanglamp LED Pale Blue (d) 12.5 X (h) 23 Cm E27 Hanglamp LED Pale Blue (d) 12.5 X (h) 23 Cm Eenvoud bewijst maar weer eens zijn kracht in deze Muuto E27 designlamp. Het simpele, maar oh zo mooie design is zeer geliefd bij interieurstylisten. Combineer meerdere lampen op diverse hoogtes voor een creatief lichteffect! (1)
      Muuto E27 Hanglamp LED Pale Blue (d) 12.5 X (h) 23 Cm
      • 05710562133560
      • 05710562052908
      2
      69.00 EUR
    • Muuto Grain Hanglamp Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137965333.jpg
      Muuto Muuto Grain Hanglamp Wit Grain Hanglamp Wit Grain Hanglamp Wit Hanglampen zijn er in alle vormen. De Muuto Grain hanglamp is een subtiele lamp die opvalt in zijn eentje boven de tafel maar ook mooi gecombineerd kan worden met meerdere naast elkaar. Opvallend is de afwerking van het snoer in de kap. (1)
      Muuto Grain Hanglamp Wit
      • 05710562210353
      1
      119.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • > €400 (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • Eth (eth)
      • Light Living (light_living)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • BES LED (bes_led)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Brilliant (brilliant)
      • By-Boo (by_boo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • HAY (hay)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • HK Living (hk_living)
      • Huismerk (huismerk)
      • Icone (icone)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • LINDBY (lindby)
      • Looox (looox)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luxo (luxo)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Menu (menu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MORETTI (moretti)
      • Mr Maria (mr_maria)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • NYTA (nyta)
      • OLIGO (oligo)
      • Orion (orion)
      • Ox Denmarq (ox_denmarq)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Philips (philips)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • QAZQA (qazqa)
      • Reality (reality)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Roommate (roommate)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Serax (serax)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • SLV (slv)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tala (tala)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Anders (anders)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 2 (aantal_lampen_2.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (hoogte_cm_30)
      • 30 cm - 60 cm (hoogte_cm_30_60)
      • 60 cm - 150 cm (hoogte_cm_60_150)
      • ≥ 150 cm (hoogte_cm_150)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_20)
      • 20 cm - 25 cm (diepte_in_cm_20_25)
      • 25 cm - 45 cm (diepte_in_cm_25_45)
      • ≥ 45 cm (diepte_in_cm_45)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be