x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nemo hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Nemo Projecteur 165 Hanglamp Nachtblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115105188.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143703069.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98077981.jpg
      Nemo Nemo Projecteur 165 Hanglamp Nachtblauw Projecteur 165 Hanglamp Nachtblauw Projecteur 165 Hanglamp Nachtblauw Projecteur 165 Hanglamp Nachtblauw : maakt je interieur bijzonder! De Projecteur 165 hanglamp van Nemo Cassina heeft een diameter van 17 centimeter, een diepte van 16 centimeter en een snoerlengte van 300 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en heeft een diffuser van gezandstraald glas. De schroeven zijn van zwart verchroomd staal en het snoer is ook zwart. (1)
      Nemo Projecteur 165 Hanglamp Nachtblauw
      • 08718969435031
      1
      157.50 EUR
    • Nemo Spigolo Horizontal Hanglamp LED Zwart (b) 114 X (d) 58 X (h) 5 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115108901.jpg
      Nemo Nemo Spigolo Horizontal Hanglamp LED Zwart (b) 114 X (d) 58 X (h) 5 Cm Spigolo Horizontal Hanglamp LED Zwart (b) 114 X (d) 58 X (h) 5 Cm Spigolo Horizontal Hanglamp LED Zwart (b) 114 X (d) 58 X (h) 5 Cm Spigolo Horizontal Hanglamp LED Zwart (b) 114 X (d) 58 X (h) 5 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Spigolo Horizontal hanglamp LED van Nemo heeft een minimalistisch design gemaakt van geëxtrudeerd aluminium. De aluminium buizen worden met elkaar verbonden door de hoekdelen van gegoten ABS in dezelfde kleur. Qua kleur kun je voor de lamp kiezen uit zwart of wit. De Spigolo Horizontal heeft een lengte van 114 centimeter en een breedte van 58 centimeter. De lamp wordt geleverd inclusief LED lic... (1)
      Nemo Spigolo Horizontal Hanglamp LED Zwart (b) 114 X (d) 58 X (h) 5 Cm
      1
      746.10 EUR
    • Nemo Projecteur 365 Hanglamp Wit Zand
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115105300.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97917052.jpg
      Nemo Nemo Projecteur 365 Hanglamp Wit Zand Projecteur 365 Hanglamp Wit Zand Projecteur 365 Hanglamp Wit Zand Projecteur 365 Hanglamp Wit Zand : maakt je interieur bijzonder! De Projecteur 365 hanglamp van Nemo heeft een diameter van 36 centimeter, een hoogte van 34 centimeter en een snoerlengte van 300 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en heeft een diffuser van gezandstraald glas. De schroeven zijn van zwart verchroomd staal en het snoer is ook zwart. De lamp is leverbaar in twee kleuren, nachtblauw en wit zand. (1)
      Nemo Projecteur 365 Hanglamp Wit Zand
      • 08719323164390
      1
      708.30 EUR
    • Nemo Spigolo Horizontal Hanglamp LED (b) 114.00 X (d) 58.00 X (h) 5.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115107986.jpg
      Nemo Nemo Spigolo Horizontal Hanglamp LED (b) 114.00 X (d) 58.00 X (h) 5.00 Cm Spigolo Horizontal Hanglamp LED (b) 114.00 X (d) 58.00 X (h) 5.00 Cm Spigolo Horizontal Hanglamp LED (b) 114.00 X (d) 58.00 X (h) 5.00 Cm Spigolo Horizontal Hanglamp LED (b) 114.00 X (d) 58.00 X (h) 5.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Spigolo Horizontal hanglamp LED van Nemo heeft een minimalistisch design gemaakt van geëxtrudeerd aluminium. De aluminium buizen worden met elkaar verbonden door de hoekdelen van gegoten ABS in dezelfde kleur. Qua kleur kun je voor de lamp kiezen uit zwart of wit. De Spigolo Horizontal heeft een lengte van 114 centimeter en een breedte van 58 centimeter. De lamp wordt geleverd inclusief LED ... (1)
      Nemo Spigolo Horizontal Hanglamp LED (b) 114.00 X (d) 58.00 X (h) 5.00 Cm
      1
      746.10 EUR
    • Nemo Projecteur 365 Hanglamp Nachtblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115105378.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97923480.jpg
      Nemo Nemo Projecteur 365 Hanglamp Nachtblauw Projecteur 365 Hanglamp Nachtblauw Projecteur 365 Hanglamp Nachtblauw Projecteur 365 Hanglamp Nachtblauw : maakt je interieur bijzonder! De Projecteur 365 hanglamp van Nemo heeft een diameter van 36 centimeter, een hoogte van 34 centimeter en een snoerlengte van 300 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en heeft een diffuser van gezandstraald glas. De schroeven zijn van zwart verchroomd staal en het snoer is ook zwart. De lamp is leverbaar in twee kleuren, nachtblauw en wit zand. (1)
      Nemo Projecteur 365 Hanglamp Nachtblauw
      • 08718969435024
      1
      708.30 EUR
    • Nemo Projecteur 165 Hanglamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115108256.jpg
      Nemo Nemo Projecteur 165 Hanglamp Projecteur 165 Hanglamp Projecteur 165 Hanglamp Projecteur 165 Hanglamp : maakt je interieur bijzonder! De Projecteur 165 hanglamp van Nemo Cassina heeft een diameter van 17 centimeter, een diepte van 16 centimeter en een snoerlengte van 300 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en heeft een diffuser van gezandstraald glas. De schroeven zijn van zwart verchroomd staal en het snoer is ook zwart. (1)
      Nemo Projecteur 165 Hanglamp
      1
      157.50 EUR
    • Nemo Projecteur 365 Hanglamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115109631.jpg
      Nemo Nemo Projecteur 365 Hanglamp Projecteur 365 Hanglamp Projecteur 365 Hanglamp Projecteur 365 Hanglamp : maakt je interieur bijzonder! De Projecteur 365 hanglamp van Nemo heeft een diameter van 36 centimeter, een hoogte van 34 centimeter en een snoerlengte van 300 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en heeft een diffuser van gezandstraald glas. De schroeven zijn van zwart verchroomd staal en het snoer is ook zwart. De lamp is leverbaar in twee kleuren, nachtblauw en wit zand. (1)
      Nemo Projecteur 365 Hanglamp
      1
      708.30 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • B + M (b_m)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Blackburn (blackburn)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coleman (coleman)
      • Crazy Safety (crazy_safety)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dietz (dietz)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gazelle (gazelle)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • HK Living (hk_living)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IKZI (ikzi)
      • Ikzi Light (ikzi_light)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laufen (laufen)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • Luxform (luxform)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Minoura (minoura)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Möve (mo_ve)
      • Nemo (nemo)
      • New Routz (new_routz)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia Lights (nostalgia_lights)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • Orion (orion)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reelight (reelight)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slide (slide)
      • SLV (slv)
      • Smart (smart)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Spanninga (spanninga)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Union (union)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xlc (xlc)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 9 (aantal_lampen_9.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 110 cm (hoogte_cm_35_110)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_110)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 24 cm (diepte_in_cm_24)
      • 24 cm - 33 cm (diepte_in_cm_24_33)
      • 33 cm - 40 cm (diepte_in_cm_33_40)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_40)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 5 kg (gewicht_5)
      • 5 kg - 450 kg (gewicht_5_450)
      • ≥ 450 kg (gewicht_450)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be