x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ranex hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ranex Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134993161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124883911.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133941627.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103775208.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145608253.jpg
      Ranex Ranex Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal klemlamp voor badkamerspiegel (1)
      Ranex Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal
      • 08711387051135
      2
      26.43 EUR
    • Ranex 5000.421 Wandlamp buiten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114316128.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114311568.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114311566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114311570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102847851.jpg
      Ranex Ranex 5000.421 Wandlamp buiten 5000.421 Wandlamp buiten 5000.421 Wandlamp buiten Mit dieser individuell formbaren Pendelleuchte aus Silicon ernten Sie garantiert bewundernde und erstaunte Blicke. Klappen Sie einfach den Rand nach außen um und schon haben Sie im Handumdrehen ein neues Design. Die Hängleuchte passt sich immer wieder Ihren persönlichen Gestaltungswünschen an. Besonders peppig wirken diese Leuchten auch, wenn Sie verschieden Farben untereinander kombinieren. Weiteres, praktisches Feature ist, dass das Silicon-Material äußerst robust und sehr pflegeleicht ist,... (1)
      Ranex 5000.421 Wandlamp buiten
      • 08711387104381
      • 08711387099083
      • 08711387096853
      • 08711387096655
      • 08711387103933
      • 08711387373732
      • 08711387096631
      • 08719958101432
      • 08711387099045
      • 08711387119996
      • 08711387099267
      • 08711387096693
      • 08711387374173
      • 08711387099052
      • 08711387099076
      • 08711387104411
      • 08711387096747
      • 08711387096105
      • 08711387096006
      • 08711387096327
      • 08711387099830
      • 08711387096662
      • 08711387097874
      • 08711387096020
      • 08711387096044
      • 10.068.42
      • 10.011.27
      • 10.004.54
      • 10.011.29
      • 10.014.56
      • 10.068.53
      • 10.011.31
      • 10.011.36
      • 10.011.50
      2
      14.54 EUR
    • Ranex Bastia Aantal lampen: 1 lamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102457139.jpg
      Ranex Ranex Bastia Aantal lampen: 1 lamp Bastia Aantal lampen: 1 lamp Bastia Aantal lampen: 1 lamp Led buitenwandlamp van RVS Deze wandlamp van Ranex is gemaakt van RVS en is verkrijgbaar in twee modellen. Met één ledlamp of twee ledlampen.De grootste lamp heeft twee lichtbronnen, waarvan de één naar boven en de ander naar beneden schijnt.Het licht dat de lamp afgeeft is warm en helder en deze fraaie lamp is eenvoudig aan de muur te bevestigen. Over Ranex Ranex is een onderneming gespecialiseerd in telecom, audio en video en voor ons belangrijk; verlichting. De laatste tijd is vooral... (1)
      Ranex Bastia Aantal lampen: 1 lamp
      • 05412810145553
      1
      25.14 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • > €400 (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • &tradition (_tradition)
      • AEG (aeg)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • B + M (b_m)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Blackburn (blackburn)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Brix (brix)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • BÖHMER (bo_hmer)
      • Calex (calex)
      • Care of Bankeryd (care_of_bankeryd)
      • Care Of Bkrd (care_of_bkrd)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre&Eef (clayre_eef)
      • Coleman (coleman)
      • Crazy Safety (crazy_safety)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FERROLUCE (ferroluce)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Gone's (gone_s)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • Hala (hala)
      • Hart & Ruyt (hart_ruyt)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huismerk (huismerk)
      • Icone (icone)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laufen (laufen)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Looox (looox)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • Luxform (luxform)
      • Luxo (luxo)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • ManoMano (manomano)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • METALLUX (metallux)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Minoura (minoura)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Möve (mo_ve)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Routz (new_routz)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia Lights (nostalgia_lights)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Orion (orion)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Parya (parya)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Sabrina Fossi (sabrina_fossi)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slide (slide)
      • SLV (slv)
      • Smart (smart)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Spanninga (spanninga)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Union (union)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi (waldi)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • Xlc (xlc)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Retro (retro)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Graniet (graniet)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 2 (aantal_lampen_2.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 9 (aantal_lampen_9.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 45 cm (hoogte_cm_25_45)
      • 45 cm - 120 cm (hoogte_cm_45_120)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_120)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 25 cm (diepte_in_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (diepte_in_cm_25_35)
      • 35 cm - 45 cm (diepte_in_cm_35_45)
      • ≥ 45 cm (diepte_in_cm_45)
    • Fitting (fitting):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • E40 (e40)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GX53 (gx53)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Light colour (light_colour):
      • Kleur (kleur)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be