x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ranex hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ranex Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134993161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124883911.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133941627.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103775208.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145608253.jpg
      Ranex Ranex Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal klemlamp voor badkamerspiegel (1)
      Ranex Ra-wet06 Spiegelklemlamp Cosenza Geborsteld Staal
      • 08711387051135
      2
      24.93 EUR
    • Ranex Tijger tafellamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131614365.jpg
      Ranex Ranex Tijger tafellamp Tijger tafellamp Tijger tafellamp In oerwoudsferen Houd je wel van een beetje exotisch? Dan is de Ranex Tijger de ideale tafellamp voor jouw interieur. Plaats hem op je bijzettafel of nachtkastje en maak van je woonkamer of slaapkamer een jungle. Ondanks zijn ontembare uitstraling is de Ranex Tijger zeer eenvoudig te in elkaar te zetten. De lampenkap met tijgerprint heb je in een handomdraai bevestigd op de chroomkleurige lampvoet. Sfeervol licht Door de warme kleuren van de lampenkap straalt de Ranex Tijger een sfeervol lich... (1)
      Ranex Tijger tafellamp
      • 08711387098468
      1
      25.35 EUR
    • Ranex Bastia (Aantal lampen: 1 lamp)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102457139.jpg
      Ranex Ranex Bastia (Aantal lampen: 1 lamp) Bastia (Aantal lampen: 1 lamp) Bastia (Aantal lampen: 1 lamp) Led buitenwandlamp van RVS Deze wandlamp van Ranex is gemaakt van RVS en is verkrijgbaar in twee modellen. Met één ledlamp of twee ledlampen.De grootste lamp heeft twee lichtbronnen, waarvan de één naar boven en de ander naar beneden schijnt.Het licht dat de lamp afgeeft is warm en helder en deze fraaie lamp is eenvoudig aan de muur te bevestigen. Over Ranex Ranex is een onderneming gespecialiseerd in telecom, audio en video en voor ons belangrijk; verlichting. De laatste tijd is vooral... (1)
      Ranex Bastia (Aantal lampen: 1 lamp)
      • 05412810145553
      1
      22.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • B + M (b_m)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Blackburn (blackburn)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coleman (coleman)
      • Crazy Safety (crazy_safety)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dietz (dietz)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gazelle (gazelle)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • HK Living (hk_living)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IKZI (ikzi)
      • Ikzi Light (ikzi_light)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laufen (laufen)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luxform (luxform)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Minoura (minoura)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Möve (mo_ve)
      • Nemo (nemo)
      • New Routz (new_routz)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia Lights (nostalgia_lights)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • Orion (orion)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reelight (reelight)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slide (slide)
      • SLV (slv)
      • Smart (smart)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Spanninga (spanninga)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Union (union)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xlc (xlc)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 9 (aantal_lampen_9.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 110 cm (hoogte_cm_35_110)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_110)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_20)
      • 20 cm - 30 cm (diepte_in_cm_20_30)
      • 30 cm - 40 cm (diepte_in_cm_30_40)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_40)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 5 kg (gewicht_5)
      • 5 kg - 470 kg (gewicht_5_470)
      • ≥ 470 kg (gewicht_470)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be