x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vita hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Vita Koordset zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84552213.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84552212.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124169453.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146388452.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146388450.jpg
      Vita Vita Koordset zwart Koordset zwart Koordset zwart Bevestig uw UMAGE lamp aan het plafond Om uw plafondlamp van UMAGE te bevestigen heeft u uiteraard een snoerenset nodig. Dit snoer is verkrijgbaar in twee kleuren, namelijk zwart of wit. Zo kunt u zelf een kleur kiezen die bij uw interieur past. Alle lampenkappen van het merk zijn geschikt voor deze kabelset. DeUMAGE Cord Set Textile heeft een uiterlijk van textiel en ziet er derhalve ook zeer gedistingeerd uit. De lengte van de kabel is 210 centimeter en aan het uiteinde is deze voorzien van... (1)
      Vita Koordset zwart
      • 05710302040066
      2
      16.00 EUR
    • Vita Eos XL (Kleur: wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124166729.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145615077.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142629355.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144208813.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142339538.jpg
      Vita Vita Eos XL (Kleur: wit) Eos XL (Kleur: wit) Eos XL (Kleur: wit) Grote lampenkap van ganzenveren De UMAGE Eos XL is een van de grootste versies uit de Eos-serie van UMAGE. Hij is gemaakt van echte ganzenveren . De zachte, donsachtige veren geven deze lamp een warme uitstraling. Bovendien is iedere lamp uniek door het gebruik van echte veren. Deze XL-versie van de Eos heeft een diameter van 75 centimeter en is 45 centimeter hoog. Fitting apart verkrijgbaar De Eos-lampen van UMAGE worden exclusief fitting geleverd. Dat klinkt misschien onhandig, maar het zor... (1)
      Vita Eos XL (Kleur: wit)
      • 05710302020129
      2
      329.30 EUR
    • Vita Koordset wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84551784.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146388341.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124166922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84551785.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146389532.jpg
      Vita Vita Koordset wit Koordset wit Koordset wit Bevestig uw UMAGE lamp aan het plafond Om uw plafondlamp van UMAGE te bevestigen heeft u uiteraard een snoerenset nodig. Dit snoer is verkrijgbaar in twee kleuren, namelijk zwart of wit. Zo kunt u zelf een kleur kiezen die bij uw interieur past. Alle lampenkappen van het merk zijn geschikt voor deze kabelset. DeUMAGE Cord Set Textile heeft een uiterlijk van textiel en ziet er derhalve ook zeer gedistingeerd uit. De lengte van de kabel is 210 centimeter en aan het uiteinde is deze voorzien van... (1)
      Vita Koordset wit
      • 05710302040059
      2
      15.99 EUR
    • Vita Eos XL (Kleur: beige)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124169509.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142629357.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145612007.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98965996.jpg
      Vita Vita Eos XL (Kleur: beige) Eos XL (Kleur: beige) Eos XL (Kleur: beige) Grote lampenkap van ganzenveren De UMAGE Eos XL is een van de grootste versies uit de Eos-serie van UMAGE. Hij is gemaakt van echte ganzenveren . De zachte, donsachtige veren geven deze lamp een warme uitstraling. Bovendien is iedere lamp uniek door het gebruik van echte veren. Deze XL-versie van de Eos heeft een diameter van 75 centimeter en is 45 centimeter hoog. Fitting apart verkrijgbaar De Eos-lampen van UMAGE worden exclusief fitting geleverd. Dat klinkt misschien onhandig, maar het zor... (1)
      Vita Eos XL (Kleur: beige)
      • 05710302020679
      1
      339.15 EUR
    • Vita Eos designlamp (Kleur: beige)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124174113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145607406.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142748670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98966507.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142333595.jpg
      Vita Vita Eos designlamp (Kleur: beige) Eos designlamp (Kleur: beige) Eos designlamp (Kleur: beige) Elegante lampenkap van ganzenveren De UMAGE Eos is een origineel vormgegeven lampenkap van echte ganzenveren. Daardoor heeft de lamp een zachte uitstraling, die een warme sfeer aan je interieur geeft. Doordat de lampenkap is vervaardigd van echte veren, is ieder product ook uniek. Deze Deense Designlamp staat goed in zowel moderne als klassieke interieurs. Fitting apart verkrijgbaar De Eos-lampen van UMAGE worden exclusief fitting geleverd. Dat klinkt misschien onhandig, maar het zorgt er jui... (1)
      Vita Eos designlamp (Kleur: beige)
      • 05710302020662
      1
      101.15 EUR
    • Vita Eos designlamp (Kleur: lichtgrijs)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124171982.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144547958.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144210528.jpg
      Vita Vita Eos designlamp (Kleur: lichtgrijs) Eos designlamp (Kleur: lichtgrijs) Eos designlamp (Kleur: lichtgrijs) Elegante lampenkap van ganzenveren De UMAGE Eos is een origineel vormgegeven lampenkap van echte ganzenveren. Daardoor heeft de lamp een zachte uitstraling, die een warme sfeer aan je interieur geeft. Doordat de lampenkap is vervaardigd van echte veren, is ieder product ook uniek. Deze Deense Designlamp staat goed in zowel moderne als klassieke interieurs. Fitting apart verkrijgbaar De Eos-lampen van UMAGE worden exclusief fitting geleverd. Dat klinkt misschien onhandig, maar het zorgt er jui... (1)
      Vita Eos designlamp (Kleur: lichtgrijs)
      • 05710302020853
      1
      101.15 EUR
    • Vita Eos Large hanglamp (Kleur: lichtbruin)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124144773.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132249250.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145613663.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143602151.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98879403.jpg
      Vita Vita Eos Large hanglamp (Kleur: lichtbruin) Eos Large hanglamp (Kleur: lichtbruin) Eos Large hanglamp (Kleur: lichtbruin) Lamp van echte veren De UMAGE Eos Large is een van de grotere modellen uit de Eos-serie. Net als de andere lampenkappen is ook deze gemaakt van echte ganzenveren ! Deze veren zorgen voor een mooi zacht licht, dat je interieur een warme sfeer geeft. Deze Eos Large is 40 centimeter hoog en heeft een diameter van 65 centimeter. Fitting apart verkrijgbaar De Eos-lampen van UMAGE worden exclusief fitting geleverd. Dat klinkt misschien onhandig, maar het zorgt er juist voor dat je de lamp kunt gebr... (1)
      Vita Eos Large hanglamp (Kleur: lichtbruin)
      • 05710302020891
      1
      229.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • AILATI (ailati)
      • Alco (alco)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Axa (axa)
      • AXO (axo)
      • B + M (b_m)
      • Bailey (bailey)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Blackburn (blackburn)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bony Design (bony_design)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Busch (busch)
      • Busch & müller (busch_mu_ller)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cateye (cateye)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • Central Light (central_light)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coleman (coleman)
      • Crazy Safety (crazy_safety)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Divalii (divalii)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Enzo (enzo)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gazelle (gazelle)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • HK Living (hk_living)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • House Doctor (house_doctor)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • IKZI (ikzi)
      • Ikzi Light (ikzi_light)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laufen (laufen)
      • Le Klint (le_klint)
      • Le Studio (le_studio)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lighthink (lighthink)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • Luxform (luxform)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Minoura (minoura)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Möve (mo_ve)
      • Nemo (nemo)
      • New Routz (new_routz)
      • New Works (new_works)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia Lights (nostalgia_lights)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • Orion (orion)
      • Pabobo (pabobo)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Reelight (reelight)
      • RIBAG (ribag)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sigma (sigma)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Simson (simson)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slide (slide)
      • SLV (slv)
      • Smart (smart)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Sompex (sompex)
      • Spanninga (spanninga)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinel (steinel)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • Topeak (topeak)
      • TOSCOT (toscot)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • Union (union)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xlc (xlc)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 9 (aantal_lampen_9.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 110 cm (hoogte_cm_35_110)
      • ≥ 110 cm (hoogte_cm_110)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_35_50)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_50)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 20 cm (diepte_in_cm_20)
      • 20 cm - 30 cm (diepte_in_cm_20_30)
      • 30 cm - 40 cm (diepte_in_cm_30_40)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_40)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 5 kg (gewicht_5)
      • 5 kg - 470 kg (gewicht_5_470)
      • ≥ 470 kg (gewicht_470)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be