x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hangmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ferm Living hangmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hangmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ferm Living Path Hangmat - Light Sand
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181747640.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198724952.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205057420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183991725.jpg
      Ferm Living Ferm Living Path Hangmat - Light Sand Path Hangmat - Light Sand Path Hangmat - Light Sand Path Hangmat (b) 140 X (d) 320 X (h) 1 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Ferm Living Path hangmat heeft een breedte van 140 centimeter en een diepte van 320 centimeter. De hangmat bestaat uit met de hand gevlochten garen in de kleur sand. Deze garen zijn gemaakt van 102 gerecyclede PET flessen. Je kunt deze hangmat met een vochtige, zachte doek schoonmaken. De duurzame Path hangmat van Ferm Living is geschikt voor binnen en-buitengebruik. De hangmat kan je schoonmaken met een vochtige doek. (1)
      Ferm Living Path Hangmat - Light Sand
      • 05704723268734
      5
      deal
      229.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Amazonas DEFAULT
        • amazonas
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • La Siesta DEFAULT
        • la_siesta
      • Ticket To The Moon DEFAULT
        • ticket_to_the_moon
      • 909 Outdoor DEFAULT
        • 909_outdoor
      • Tropilex DEFAULT
        • tropilex
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Amazonas (amazonas)
      • La Siesta (la_siesta)
      • Vivere (vivere)
      • Bogarden (bogarden)
      • 101 Inc (101_inc)
      • 909 Outdoor (909_outdoor)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo-leisure (bo_leisure)
      • Campart (campart)
      • Campz (campz)
      • Club Manhattan (club_manhattan)
      • Cocoon (cocoon)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Décoris (de_coris)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eno (eno)
      • Exped (exped)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flamingo (flamingo)
      • Garden Furniture (garden_furniture)
      • Gardexo (gardexo)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Haushalt (haushalt)
      • High Peak (high_peak)
      • Highlander (highlander)
      • Huismerk (huismerk)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Klymit (klymit)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kopu (kopu)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Luilak (luilak)
      • Mascot (mascot)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Naya Nayon (naya_nayon)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Orange85 (orange85)
      • Outwell (outwell)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Relags (relags)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Roba (roba)
      • Robens (robens)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sunburst (sunburst)
      • TecTake (tectake)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Toyz World (toyz_world)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Tropilex (tropilex)
      • Valetti (valetti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • XD Design (xd_design)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (low)
      • €75 - €125 (medium)
      • > €125 (high)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Textiel (textiel)
      • Zijde (zijde)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 100 cm (hoogte_100)
      • 100 - 125 cm (hoogte_100_125)
      • 125 - 150 cm (hoogte_125_150)
      • > 150 cm (hoogte_150)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be