x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Anita Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Anita Massage Sport Leggings Dames, black 36 2019 Hardloopbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117789635.jpg
      Anita Anita Massage Sport Leggings Dames, black 36 2019 Hardloopbroeken Massage Sport Leggings Dames, black 36 2019 Hardloopbroeken Massage Sport Leggings Dames, black 36 2019 Hardloopbroeken Type: hardloopbroek; Seizoen: Voor het hele jaar; Beenlengte: enkelhoogte; Type naden: vlakke naden; Samenstelling: 71 % polyamide, 29 % elastaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: Massaging and toning structure, Increased stamina and energy through better blood circulation, Less risk of injury due to compression during endurance training, Shorter fatigue and regeneration times of the muscles (1)
      Anita Massage Sport Leggings Dames, black 36 2019 Hardloopbroeken
      • 04058509153709
      2
      most_sold
      99.95 EUR
    • Anita Massage Sport Leggings Dames, black 44 2019 Hardloopbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117789635.jpg
      Anita Anita Massage Sport Leggings Dames, black 44 2019 Hardloopbroeken Massage Sport Leggings Dames, black 44 2019 Hardloopbroeken Massage Sport Leggings Dames, black 44 2019 Hardloopbroeken Type: hardloopbroek; Seizoen: Voor het hele jaar; Beenlengte: enkelhoogte; Type naden: vlakke naden; Samenstelling: 71 % polyamide, 29 % elastaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: Massaging and toning structure, Increased stamina and energy through better blood circulation, Less risk of injury due to compression during endurance training, Shorter fatigue and regeneration times of the muscles (1)
      Anita Massage Sport Leggings Dames, black 44 2019 Hardloopbroeken
      • 04058509153747
      2
      99.95 EUR
    • Anita Massage Sport Leggings Dames, black 40 2019 Trainingsbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117789635.jpg
      Anita Anita Massage Sport Leggings Dames, black 40 2019 Trainingsbroeken Massage Sport Leggings Dames, black 40 2019 Trainingsbroeken Massage Sport Leggings Dames, black 40 2019 Trainingsbroeken Type: hardloopbroek; Seizoen: Voor het hele jaar; Beenlengte: enkelhoogte; Type naden: vlakke naden; Samenstelling: 71 % polyamide, 29 % elastaan; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: Massaging and toning structure, Increased stamina and energy through better blood circulation, Less risk of injury due to compression during endurance training, Shorter fatigue and regeneration times of the muscles (1)
      Anita Massage Sport Leggings Dames, black 40 2019 Trainingsbroeken
      • 04058509153723
      2
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kappa DEFAULT
        • kappa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Kappa (kappa)
      • Champion (champion)
      • Puma (puma)
      • 2xu (2xu)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Aclima (aclima)
      • Ajax (ajax)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Basler (basler)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Dannecker (dannecker)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Diadora (diadora)
      • Donnay (donnay)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fila (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gap (gap)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hiker (hiker)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IXS (ixs)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Karpos (karpos)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Leatt (leatt)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Marmot (marmot)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mizuno (mizuno)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Osaka (osaka)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Protective (protective)
      • Race Face (race_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shisha (shisha)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stanno (stanno)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Wandelsport (wandelsport)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • Capri (capri)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Soort sportbroek (soort_sportbroek):
      • Sportleggings (sportleggings)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be