x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bontrager Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bontrager Trosla Liner Shorts Dames, zwart XS 2021 Gevoerde binnenbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120930560.jpg
      Bontrager Bontrager Trosla Liner Shorts Dames, zwart XS 2021 Gevoerde binnenbroeken Trosla Liner Shorts Dames, zwart XS 2021 Gevoerde binnenbroeken Trosla Liner Shorts Dames, zwart XS 2021 Gevoerde binnenbroeken Type: binnenbroek met zitvoering; Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Voering zitoppervlak: ja; Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 80% polyamide, 20% elastane; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Aanvullende gegevens: Trosla Women's inForm BioDynamic-zitkussen voor vrouwen - comfortabel en in grootte geoptimaliseerd, Profila Power hoofdmaterialen met strategisch geplaatste Profila Cool netinzetstukken, Zakken op de benen voor energierepen... (1)
      Bontrager Trosla Liner Shorts Dames, zwart XS 2021 Gevoerde binnenbroeken
      • 00601479523788
      1
      most_sold
      40.99 EUR
    • Bontrager Trosla Liner Shorts Dames, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120930560.jpg
      Bontrager Bontrager Trosla Liner Shorts Dames, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken Trosla Liner Shorts Dames, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken Trosla Liner Shorts Dames, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken Type: binnenbroek met zitvoering; Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Voering zitoppervlak: ja; Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 80% polyamide, 20% elastane; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Aanvullende gegevens: Trosla Women's inForm BioDynamic-zitkussen voor vrouwen - comfortabel en in grootte geoptimaliseerd, Profila Power hoofdmaterialen met strategisch geplaatste Profila Cool netinzetstukken, Zakken op de benen voor energierepen... (1)
      Bontrager Trosla Liner Shorts Dames, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken
      • 00601479523795
      1
      40.99 EUR
    • Bontrager Troslo inForm Liner Shorts Heren, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120930694.jpg
      Bontrager Bontrager Troslo inForm Liner Shorts Heren, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken Troslo inForm Liner Shorts Heren, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken Troslo inForm Liner Shorts Heren, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken Type: binnenbroek met zitvoering; Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Voering zitoppervlak: ja; Type materiaal: Kunstvezel; Materiaal: 80% polyamide, 20% elastane; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm (1)
      Bontrager Troslo inForm Liner Shorts Heren, zwart S 2021 Gevoerde binnenbroeken
      • 00601479523429
      1
      35.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Jako DEFAULT
        • jako
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Jako (jako)
      • Kappa (kappa)
      • Puma (puma)
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 10DAYS (10days)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Airblaster (airblaster)
      • Airforce (airforce)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Analog (analog)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Awdis (awdis)
      • Babolat (babolat)
      • Ballin (ballin)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Bluegrass (bluegrass)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Bontrager (bontrager)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • BOXEUR DES RUES (boxeur_des_rues)
      • Brabo (brabo)
      • Brandit (brandit)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campri (campri)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Champion Athletics (champion_athletics)
      • Ck (ck)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • CW-X (cw_x)
      • Daehlie (daehlie)
      • Daily sports (daily_sports)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuba (deuba)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Donnay (donnay)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elite Lab (elite_lab)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Errea (errea)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FlipBelt (flipbelt)
      • FOX (fox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Fuji Mae (fuji_mae)
      • Fusalp (fusalp)
      • Fusion (fusion)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Garcia (garcia)
      • Gilbert (gilbert)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • Givova (givova)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hammer (hammer)
      • Hannah (hannah)
      • Hanro (hanro)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herzog (herzog)
      • Hi (hi)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HKM (hkm)
      • HKMX (hkmx)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Husky (husky)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Instinct (instinct)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • IXS (ixs)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • Joya (joya)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Kjus (kjus)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kookaburra (kookaburra)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Legea (legea)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Life-line (life_line)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • LP Support (lp_support)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lune Active (lune_active)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Move2Balance (move2balance)
      • Mueller (mueller)
      • MW (mw)
      • My Brand (my_brand)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebbia (nebbia)
      • NedHorse (nedhorse)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • NIHIL (nihil)
      • Nihon (nihon)
      • Nikita (nikita)
      • Nikkie (nikkie)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Optimum (optimum)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Osaga (osaga)
      • Osaga Pro (osaga_pro)
      • Osaka (osaka)
      • Overig (overig)
      • Overige (overige)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Pacific (pacific)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • PATRICK (patrick)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PFIFF (pfiff)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinko (pinko)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • PrAna (prana)
      • Precision (precision)
      • Produkt (produkt)
      • Promiss (promiss)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Protouch (protouch)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Queen (queen)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Rean (rean)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reeva (reeva)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Rehband (rehband)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Reusch (reusch)
      • Rhino (rhino)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell (russell)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Secutex (secutex)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sissel (sissel)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skins (skins)
      • Skiny (skiny)
      • Southpole (southpole)
      • Spalding (spalding)
      • Spyder (spyder)
      • SQlab (sqlab)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • Starter (starter)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stedman (stedman)
      • Summit (summit)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Superrebel (superrebel)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Toni sailer (toni_sailer)
      • Top ten (top_ten)
      • Touzani (touzani)
      • Treadstone (treadstone)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Goddess (urban_goddess)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Venum (venum)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zumba (zumba)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Hockey (hockey)
      • Klimsport (klimsport)
      • Motocross (motocross)
      • Outdoor (outdoor)
      • Rugby (rugby)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Yoga (yoga)
      • Zaalsporten (zaalsporten)
      • Zwemmen (zwemmen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sweat (sweat)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • Capri (capri)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be