x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Name it Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Name it Sweatpant Junior Sportbroek casual - Maat 104 - Unisex - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139906048.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95789934.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139906052.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139906050.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118132157.jpg
      Name it Name it Sweatpant Junior Sportbroek casual - Maat 104 - Unisex - zwart Sweatpant Junior Sportbroek casual - Maat 104 - Unisex - zwart Sweatpant Junior Sportbroek casual - Maat 104 - Unisex - zwart De naam It joggingbroek voor kinderen heeft de volgende eigenschappen: de naam It Sweat Kids Pant Brushed voor kinderen is een dunne joggingbroek met twee zakken. De broek is gemaakt van katoen met polyester en is voorzien van een brede, elastische tailleband. Binnenin de tailleband bevindt zich een elastiek met knoopsgaten, waarmee je de pasvorm kunt aanpassen. De broekspijpen zijn aan de onderkant voorzien van elastische manchetten. Eigenschappen: Name It joggingbroek voor kinderen, twee za... (1)
      Name it Sweatpant Junior Sportbroek casual - Maat 104 - Unisex - zwart
      • 05713727940362
      • NAI0708001000005
      2
      12.90 EUR
    • Name it Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147776331.jpg
      Name it Name it Sportbroek Sportbroek Sportbroek Materiaal: Katoen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Slimfit (1)
      Name it Sportbroek
      • 05714489330750
      • 5714489330750
      1
      22.99 EUR
    • Name it Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137839779.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143988904.jpg
      Name it Name it Sportbroek Sportbroek Sportbroek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen, Biologisch katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Overige motieven; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Regular; Gewicht: Geen indicatie (1)
      Name it Sportbroek
      • 05713756902607
      • 5713756902607
      1
      21.99 EUR
    • Name it Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147776331.jpg
      Name it Name it Sportbroek Sportbroek Sportbroek Materiaal: Katoen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Slimfit (1)
      Name it Sportbroek
      • 05714489330767
      • 5714489330767
      1
      22.99 EUR
    • Name it Broek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137859858.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137856164.jpg
      Name it Name it Broek Broek Broek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Katoen, Biologisch katoen; Design: Elastische taille/zoom, Verstelbare taille; Motief: Bloemenprint; Lengte: Kort/mini; Pasvorm: Regular; Elasticiteit: Licht elastisch (1)
      Name it Broek
      • 05713756758297
      • 5713756758297
      1
      12.99 EUR
    • Name it Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147776331.jpg
      Name it Name it Sportbroek Sportbroek Sportbroek Materiaal: Katoen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Motief: Effen; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Slimfit (1)
      Name it Sportbroek
      • 05714489330743
      • 5714489330743
      1
      22.99 EUR
    • Name it Sportbroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137839779.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143988904.jpg
      Name it Name it Sportbroek Sportbroek Sportbroek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen, Biologisch katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Overige motieven; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Regular; Gewicht: Geen indicatie (1)
      Name it Sportbroek
      • 05713756902584
      • 5713756902584
      1
      21.99 EUR
    • Name it Broek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148749273.jpg
      Name it Name it Broek Broek Broek Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Sweatstof, Biologisch katoen; Design: Taille met trekkoord, Met band/snoer, Geribd ceintuurtje, Zakken aan de zijkant; Motief: Overige motieven; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Regular; Elasticiteit: Elastisch/stretch (1)
      Name it Broek
      • 05714489327026
      • 5714489327026
      1
      21.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Champion (champion)
      • Puma (puma)
      • Lacoste (lacoste)
      • 2xu (2xu)
      • 100% (100_)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Ajax (ajax)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axant (axant)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Basler (basler)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluegrass (bluegrass)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dakine (dakine)
      • Dannecker (dannecker)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Divine Flower (divine_flower)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Donnay (donnay)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • DUER (duer)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Giro (giro)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • HKMX (hkmx)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Leatt (leatt)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Missguided (missguided)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Only (only)
      • Only play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Review (review)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Russell (russell)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shisha (shisha)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stanno (stanno)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Touzani (touzani)
      • Triple2 (triple2)
      • True Religion (true_religion)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Wandelsport (wandelsport)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • 7/8 (7_8)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Soort sportbroek (soort_sportbroek):
      • Sportleggings (sportleggings)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be