x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rogelli Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Rogelli Dames Wielerbroek Basic - Zwart - Vrouwen - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185025155.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153183391.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179185686.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179185689.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179185687.jpg
      Rogelli Rogelli Dames Wielerbroek Basic - Zwart - Vrouwen - Maat L Dames Wielerbroek Basic - Zwart - Vrouwen - Maat L Dames Wielerbroek Basic - Zwart - Vrouwen - Maat L Rogelli Dames Wielerbroek Basic - Zwart - Vrouwen - Maat L (1)
      Rogelli Dames Wielerbroek Basic - Zwart - Vrouwen - Maat L
      • 08717849262057
      2
      24.21 EUR
    • Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184878769.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159128022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179185860.jpg
      Rogelli Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat XL Basic Fietsbroek Heren - Maat XL Basic Fietsbroek Heren - Maat XL Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat XL (1)
      Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat XL
      • 08717849261067
      2
      39.95 EUR
    • Rogelli Lugo 2.0 Fietsbroek Heren - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152837242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179288677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179288680.jpg
      Rogelli Rogelli Lugo 2.0 Fietsbroek Heren - Maat S Lugo 2.0 Fietsbroek Heren - Maat S Lugo 2.0 Fietsbroek Heren - Maat S Rogelli Lugo 2.0 Fietsbroek Heren - Maat S (1)
      Rogelli Lugo 2.0 Fietsbroek Heren - Maat S
      • 08717849994446
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Rogelli Dames Wielerbroek met Bretels Detach - Zwart - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164259482.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179291282.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179291161.jpg
      Rogelli Rogelli Dames Wielerbroek met Bretels Detach - Zwart - Maat M Dames Wielerbroek met Bretels Detach - Zwart - Maat M Dames Wielerbroek met Bretels Detach - Zwart - Maat M Rogelli Dames Wielerbroek met Bretels Detach - Zwart - Maat M (1)
      Rogelli Dames Wielerbroek met Bretels Detach - Zwart - Maat M
      • 08717849105309
      1
      49.95 EUR
    • Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182981790.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158493857.jpg
      Rogelli Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat L Basic Fietsbroek Heren - Maat L Basic Fietsbroek Heren - Maat L Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat L (1)
      Rogelli Basic Fietsbroek Heren - Maat L
      • 08717849026055
      1
      34.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Jako DEFAULT
        • jako
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Jako (jako)
      • Kappa (kappa)
      • Puma (puma)
      • 2XU (2xu)
      • Agu (agu)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bluegrass (bluegrass)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Canterbury (canterbury)
      • Cep (cep)
      • Ck (ck)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbystar (derbystar)
      • Devold (devold)
      • Donnay (donnay)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Errea (errea)
      • Esprit (esprit)
      • Evoc (evoc)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Fe226 (fe226)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fuji Mae (fuji_mae)
      • Fusion (fusion)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Garcia (garcia)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Head (head)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Instinct (instinct)
      • iON (ion)
      • IXS (ixs)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Kookaburra (kookaburra)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Leatt (leatt)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • LP Support (lp_support)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Nihon (nihon)
      • Nikkie (nikkie)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Precision (precision)
      • PRO TOUCH (pro_touch)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Protouch (protouch)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Rhino (rhino)
      • RITUALS (rituals)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • Shimano (shimano)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skins (skins)
      • Skiny (skiny)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • SQlab (sqlab)
      • Stanno (stanno)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top ten (top_ten)
      • Touzani (touzani)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Hockey (hockey)
      • Klimsport (klimsport)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Yoga (yoga)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • Capri (capri)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be