x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Uhlsport Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140996495.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • 04051309259879
      2
      31.48 EUR
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140996495.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black uhlsport standaard torwartshortszwart (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • 04051309259862
      2
      31.48 EUR
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140997980.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids Basic Keepersbroekje Black Kids Basic Keepersbroekje Black Kids uhlsport standaard torwartshortszwart (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids
      • 04051309259909
      2
      26.48 EUR
    • Uhlsport Essential Keepersbroek Nonpad Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140997631.jpg
      Uhlsport Uhlsport Essential Keepersbroek Nonpad Black Essential Keepersbroek Nonpad Black Essential Keepersbroek Nonpad Black Bestel nu de Uhlsport Essential Keepersbroek Black bij Voetbalshop! De keepersbroek van Uhlsport is gemaakt van 100% polyester. De keepersbroek heeft geen bescherming en geen broekzakken met rits, dit alles om je ongestoord te laten keepen. De elastische tailleband is naar eigen wens verstelbaar door middel van een trekkoord. Op de linker pijp is het geborduurde Uhlsport logo te zien. (1)
      Uhlsport Essential Keepersbroek Nonpad Black
      • 04051309306351
      2
      20.69 EUR
    • Uhlsport Match Keepersshort - Voetbalbroek - Kinderen - Maat 164 - Zwart/ Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123256924.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141000371.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123256925.jpg
      Uhlsport Uhlsport Match Keepersshort - Voetbalbroek - Kinderen - Maat 164 - Zwart/ Geel Match Keepersshort - Voetbalbroek - Kinderen - Maat 164 - Zwart/ Geel Match Keepersshort - Voetbalbroek - Kinderen - Maat 164 - Zwart/ Geel Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Fluo bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Match Keepersshort - Voetbalbroek - Kinderen - Maat 164 - Zwart/ Geel
      • 04051309336297
      1
      28.95 EUR
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140997980.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids Basic Keepersbroekje Black Kids Basic Keepersbroekje Black Kids Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids
      • 04051309519003
      1
      26.95 EUR
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140996495.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • 04051309259886
      1
      31.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kappa DEFAULT
        • kappa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Kappa (kappa)
      • Champion (champion)
      • Puma (puma)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Ajax (ajax)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Basler (basler)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dannecker (dannecker)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fila (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • MOROTAI (morotai)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only play (only_play)
      • Osaka (osaka)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Primadonna (primadonna)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Review (review)
      • RITUALS COSMETICS (rituals_cosmetics)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Shisha (shisha)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stanno (stanno)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • True Religion (true_religion)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Wandelsport (wandelsport)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • 7/8 (7_8)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Soort sportbroek (soort_sportbroek):
      • Sportleggings (sportleggings)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be