x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141002284.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids Basic Keepersbroekje Black Kids Basic Keepersbroekje Black Kids Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (2)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Kids
      • 04051309259909
      1
      deal
      26.95 EUR
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140996495.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • 04051309259862
      1
      deal
      31.95 EUR
    • Uhlsport Match Keepersbroekje Black Fluo Yellow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141000371.jpg
      Uhlsport Uhlsport Match Keepersbroekje Black Fluo Yellow Match Keepersbroekje Black Fluo Yellow Match Keepersbroekje Black Fluo Yellow Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Fluo bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Match Keepersbroekje Black Fluo Yellow
      • 04051309336297
      1
      deal
      28.95 EUR
    • Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140996495.jpg
      Uhlsport Uhlsport Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Basic Keepersbroekje Black Bestel nu het Uhlsport Basic Keepersbroekje Black bij Voetbalshop! Het Ulhsport keepersbroekje heeft een verhoogde elastische taille voor extra comfort. De tailleband is naar eigen wens te verstellen door middel van het trekkoord. Op de linkerpijp staat het Uhlsport logo afgebeeld. Het broekje is gemaakt van 100% polyester. (1)
      Uhlsport Basic Keepersbroekje Black
      • 04051309259886
      1
      deal
      31.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Lacoste (lacoste)
      • Puma (puma)
      • Zeeman (zeeman)
      • 2XU (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Brooks (brooks)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Errea (errea)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Head (head)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hydrogen (hydrogen)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • Kjus (kjus)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • MIKASA (mikasa)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mymo (mymo)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Spalding (spalding)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tk (tk)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Touzani (touzani)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vivance (vivance)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zumba (zumba)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • 7/8 (7_8)
      • Capri (capri)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be