x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Victorio & Lucchino Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 42)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145175463.jpg
      Victorio & Lucchino Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 42) Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 42) Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 42) Victor badminonrokje Tijdens het spelen van een badmintonwedstrijd of tijdens een training wil je er natuurlijk wel op je voordeligste uitzien. Speciaal voor de vrouwen die graag een rokje dragen tijdens het badmintonnen heeft Victor een stijlvol rokje ontworpen dat leverbaar is in klassiek donkerblauw of fris wit. Het rokje is gemaakt van 100 procent polyester waardoor deze zeer sneldrogend is. Wel zo aangenaam tijdens een intensief potje badmintonnen. De Victor Rock badmintonrok is leverbaa... (1)
      Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 42)
      • 04005543423428
      2
      25.47 EUR
    • Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 40)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145175463.jpg
      Victorio & Lucchino Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 40) Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 40) Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 40) Victor badminonrokje Tijdens het spelen van een badmintonwedstrijd of tijdens een training wil je er natuurlijk wel op je voordeligste uitzien. Speciaal voor de vrouwen die graag een rokje dragen tijdens het badmintonnen heeft Victor een stijlvol rokje ontworpen dat leverbaar is in klassiek donkerblauw of fris wit. Het rokje is gemaakt van 100 procent polyester waardoor deze zeer sneldrogend is. Wel zo aangenaam tijdens een intensief potje badmintonnen. De Victor Rock badmintonrok is leverbaa... (1)
      Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 40)
      • 04005543423404
      2
      25.47 EUR
    • Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 36)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145175463.jpg
      Victorio & Lucchino Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 36) Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 36) Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 36) Victor badminonrokje Tijdens het spelen van een badmintonwedstrijd of tijdens een training wil je er natuurlijk wel op je voordeligste uitzien. Speciaal voor de vrouwen die graag een rokje dragen tijdens het badmintonnen heeft Victor een stijlvol rokje ontworpen dat leverbaar is in klassiek donkerblauw of fris wit. Het rokje is gemaakt van 100 procent polyester waardoor deze zeer sneldrogend is. Wel zo aangenaam tijdens een intensief potje badmintonnen. De Victor Rock badmintonrok is leverbaa... (1)
      Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: blauw, Maat: 36)
      • 04005543423367
      2
      25.48 EUR
    • Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: wit, Maat: 40)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145175516.jpg
      Victorio & Lucchino Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: wit, Maat: 40) Rock badmintonrokje (Kleur: wit, Maat: 40) Rock badmintonrokje (Kleur: wit, Maat: 40) Victor badminonrokje Tijdens het spelen van een badmintonwedstrijd of tijdens een training wil je er natuurlijk wel op je voordeligste uitzien. Speciaal voor de vrouwen die graag een rokje dragen tijdens het badmintonnen heeft Victor een stijlvol rokje ontworpen dat leverbaar is in klassiek donkerblauw of fris wit. Het rokje is gemaakt van 100 procent polyester waardoor deze zeer sneldrogend is. Wel zo aangenaam tijdens een intensief potje badmintonnen. De Victor Rock badmintonrok is leverbaa... (1)
      Victorio & Lucchino Rock badmintonrokje (Kleur: wit, Maat: 40)
      • 04005543477407
      1
      23.90 EUR
    • Victorio & Lucchino Longfighter shorts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145175603.jpg
      Victorio & Lucchino Victorio & Lucchino Longfighter shorts Longfighter shorts Longfighter shorts Sportieve korte badmintonbroek De Victor Longfighter shorts is een korte broek die is gemaakt van honderd procent polyester. Dankzij dit materiaal droogt de broek snel waardoor het een aangename pasvorm heeft, ook wanneer je veel zweet tijdens het sporten. De badmintonbroek is verkrijgbaar in basic kleuren, namelijk in wit, blauw en zwart. Hierdoor is de sportbroek eenvoudig te combineren met je andere sportkleding. De Victor Longfighter shorts is verkrijgbaar in maat XS tot en met XXXL - de ... (1)
      Victorio & Lucchino Longfighter shorts
      • 04005543484290
      1
      29.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Champion (champion)
      • Puma (puma)
      • Lacoste (lacoste)
      • 2xu (2xu)
      • 100% (100_)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Ajax (ajax)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axant (axant)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Basler (basler)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluegrass (bluegrass)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dakine (dakine)
      • Dannecker (dannecker)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Divine Flower (divine_flower)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Donnay (donnay)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • DUER (duer)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Giro (giro)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • HKMX (hkmx)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Leatt (leatt)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Missguided (missguided)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Only (only)
      • Only play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Review (review)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Russell (russell)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shisha (shisha)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skins (skins)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stanno (stanno)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Touzani (touzani)
      • Triple2 (triple2)
      • True Religion (true_religion)
      • TSG (tsg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Wandelsport (wandelsport)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • 7/8 (7_8)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Soort sportbroek (soort_sportbroek):
      • Sportleggings (sportleggings)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be