x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vingino Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vingino trainingsbroek GIRL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139790861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139791078.jpg
      Vingino Vingino trainingsbroek GIRL trainingsbroek GIRL trainingsbroek GIRL Vingino Sana, lange broek voor meisjes in de kleur zwart. Deze broek, uit de Vingino winter collectie, is gemaakt van polyester met katoen en draag je met een leuk T-shirt en vest. Bovendien heeft het model een elastische boord met tunnelkoord en op de voorkant paspelzakken. Achter eveneens een paspelzakje en langs de zijnaad een biesje met studs. Hoe stijlvol! (1)
      Vingino trainingsbroek GIRL
      • 08719204839485
      1
      deal
      36.92 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kappa DEFAULT
        • kappa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Kappa (kappa)
      • Champion (champion)
      • Puma (puma)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Ajax (ajax)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Basler (basler)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dannecker (dannecker)
      • DeOnlineDrogist.nl (deonlinedrogist_nl)
      • Diadora (diadora)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fila (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • MOROTAI (morotai)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • New balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only play (only_play)
      • Osaka (osaka)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Review (review)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Square (square)
      • Stanno (stanno)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • True Religion (true_religion)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Wandelsport (wandelsport)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunststof (kunststof)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 7/8 (7_8)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Soort sportbroek (soort_sportbroek):
      • Sportleggings (sportleggings)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be