x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • X-Bionic The Trick Lange Hardloopbroek Dames, black/pink L 2018 Trainingsbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117775259.jpg
      X-Bionic X-Bionic The Trick Lange Hardloopbroek Dames, black/pink L 2018 Trainingsbroeken The Trick Lange Hardloopbroek Dames, black/pink L 2018 Trainingsbroeken The Trick Lange Hardloopbroek Dames, black/pink L 2018 Trainingsbroeken Type: Running Tight; Seizoen: Voor het hele jaar; Beenlengte: enkelhoogte; Eigenschappen: Antimicrobieel, Onderhoudsvriendelijk, Sneldrogend; Samenstelling: 86 % polyamide, 9 % polypropyleen, 5 % elastaan; Met compressiewerking: ja; Hoe valt het?: maat valt iets kleiner uit; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Aanvullende gegevens: midden compressie (1)
      X-Bionic The Trick Lange Hardloopbroek Dames, black/pink L 2018 Trainingsbroeken
      • 08054216038045
      • 08054216038014
      • 08054216038038
      • 08054216038052
      • 08054216038021
      1
      deal
      133.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kappa DEFAULT
        • kappa
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Lacoste (lacoste)
      • Puma (puma)
      • Zeeman (zeeman)
      • 2XU (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bench (bench)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cep (cep)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Diadora (diadora)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Errea (errea)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Fe226 (fe226)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Head (head)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hydrogen (hydrogen)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joma (joma)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mymo (mymo)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Northface (northface)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Osaka (osaka)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Pyua (pyua)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skiny (skiny)
      • Smithy's (smithy_s)
      • Spalding (spalding)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Touzani (touzani)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Wilson (wilson)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Zumba (zumba)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Composiet (composiet)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • 7/8 (7_8)
      • Capri (capri)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be