x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/204990632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876953.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202596159.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202596158.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202596161.jpg?ts=1
Adidas Adidas Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas SUPERNOVA + M s42716 | Maat: 43,3 EU Klassieke pasvorm Vetersluiting Bovenmateriaal van netstof Reflecterende details Middenzool met boost en bounce-technologie (1)
  • 04064047296242
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 43 1/3
    • Geslacht: Heren, Volwassenen, Unisex
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Hardlopen
  • 86.84 125.98 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      adidas Supernova Plus Heren - Sportschoenen - zwart/lichtblauw - maat 43 1/386.84, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Klassieke pasvorm Vetersluiting Bovenmateriaal van netstof Reflecterende details Middenzool met boost en bounce-technologie125.98, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143802323.jpg?ts=1
      Merrell Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black MerrellTrail Glove 5 Men Black MerrellTrail Glove 5 Men Black De Merrell Trail Glove 5 is een schoen die het natuurlijk stabiliserende vermogen van de voet verbetert tijdens snelle veranderingen in de beweging. (2)
      Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black
      • 00635841389627
      1
    • Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120991499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245122189.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 (1)
      Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3
      • 04059323063496
      1
    • Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188589.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST' Loopschoen 'SOLARBOOST' Loopschoen 'SOLARBOOST' adidas Solar Boost Women Hardloopschoenen Blauwe 36 2/3 (1)
      Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST'
      • 04059811922182
      • BB6602/4
      1
    • Salomon Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374817.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131472771.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen De frequentie van het gebruik is meer dan 2 keer per week. (1)
      Salomon Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen
      • 00889645908250
      2
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 100.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 100.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 100.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 100.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 100.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 100.98
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 99.01
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.01
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 98.04
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 98.04
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 98.04
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 91.08
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 91.08
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 90.19
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 90.19
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 86.84
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 86.84
    • teamvergelijk@vergelijk.be