x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asics Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asics Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asics Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asics Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231093590.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228583129.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234612122.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228006330.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231290953.jpg?ts=1
Asics Asics Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen Gel-Cumulus 24 Shoes Men, blauw/zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road hardloopschoenen De GEL-CUMULUS 24-schoen is een veelzijdige sneaker voor korte- en langeafstandslopers. Deze schoen is zachter en responsiever: van het schuim in de zool tot aan het bovenwerk. De pasvorm rond de hiel is verbeterd, voor nog meer comfort. De constructie van mesh is extra ademend zodat je voeten koel blijven, de hele run lang. Deze soepele sneaker voor duurlopen is bovendien geüpdatet met onze FF BLAST-demping. Deze technologie houdt de schoen licht en zorgt ervoor dat je landing zachter wordt en je teenafzet meer power krijgt. (1)
  • 04550330954475
6
deal
  • Design
    • Kleur: Blauw, Zwart, Oranje
    • Materiaal: Mesh
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 43.5, 38, 43, 39.5
    • Geslacht: Unisex, Heren
  • 112.80 150.00 EUR 6
    6
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 1011b366-003 - Maat 43,5 EU | 8,5 UK | 9,5 US | 27,5 CM.
      112.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Materiaal: Synthetisch Intern Materiaal: Synthetisch Hiel Hoogte: 23 mm Hiel-Teen Differentieel: 23-13 mm Categorie Loopschoenen: A3 - Ma...120.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Asics Gel-Cumulus 24 Sportschoenen Mannen - Maat 43.5124.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Keller-sports.be Keller-sports.be
      De GEL-CUMULUS 24-schoen is een veelzijdige sneaker voor korte- en langeafstandslopers. Deze schoen is zachter en responsiever: van het s...149.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Zomer; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Dr...150.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Zomer; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Dr...150.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Adidas Racer Tr21 C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219800309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225062690.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Racer Tr21 C Racer Tr21 C Racer Tr21 C Breng je kind naar school of naar de speeltuin. Deze adidas kinderschoenen hebben een Cloudfoam-middenzool voor comfort in iedere situatie. Een op hardlopen geïnspireerd, ademend bovenwerk van mesh helpt voorkomen dat drukke voeten oververhit raken. Door de elastische veters wordt aan- en uittrekken een stuk makkelijker, en het klittenband biedt een extra betrouwbare pasvorm. Dit product, gemaakt van een reeks gerecyclede materialen en met ten minste 50% aan hergebruikte grondstoffen, vertegenwoordigt slechts één van onze oplossingen om te helpen een einde te maken aan plastic afval. Producteigenschappen: Bovenwerk bestaat voor minimaal 50% uit hergebruikte grondstoffen Normale pasvorm Elastische veters met klittenband bovenaan Bovenwerk van mesh Voering van textiel Hielcounter van TPU Cloudfoam-middenzool RECYCLED MATERIALS PRIME - PRIMEGREEN (1)
      Adidas Racer Tr21 C
      • 04065419265071
      2
      deal
    • Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212935649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212935650.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Code gz0128 - Maat 43,3 EU | 9 UK | 9,5 US | 26,7 CM. (1)
      Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU
      • 04065419816785
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219411134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236452878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236478498.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 De SCOTT Supertrac Ultra RC is de Ultra-versie van SCOTT's iconische cloud-hardloopschoen en is de ideale schoen voor atleten die zullen deelnemen aan ultra-bergraces. Deze schoen is voorzien van SCOTT's speciaal ontwikkelde All Terrain Traction-technologie om de grip van de schoen op bergachtig terrein te vergroten. Tegelijkertijd is het verfijnde bovenwerk ontworpen met een innovatief Schoeller dynamisch materiaal dat uitzonderlijk comfort biedt, zelfs op de zeer lange afstanden en uitstekende bescherming voor je voeten. Kort over de SCOTT Supertrac Ultra RC Trailrunning schoenen Ontworpen voor trailroutes in bergachtige gebieden 8 mm druppel Bovenwerk van waterafstotend mesh AEROFOAM+ in de tussenzool Bovenste deel Het bovenwerk van de schoen is gemaakt met Schoeller's dynamische bovenwerktechnologie, die je voeten beschermt en ervoor zorgt dat de schoenen ook als je erg ver loopt comfortabel zitten (1)
      SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5
      • 07615523355549
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238751321.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236480682.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 De SCOTT Supertrac Ultra RC is de Ultra-versie van SCOTT's iconische cloud-hardloopschoen en is de ideale schoen voor atleten die zullen deelnemen aan ultra-bergraces. Deze schoen is voorzien van SCOTT's speciaal ontwikkelde All Terrain Traction-technologie om de grip van de schoen op bergachtig terrein te vergroten. Tegelijkertijd is het verfijnde bovenwerk ontworpen met een innovatief Schoeller dynamisch materiaal dat uitzonderlijk comfort biedt, zelfs op de zeer lange afstanden en uitstekende bescherming voor je voeten. Kort over de SCOTT Supertrac Ultra RC Trailrunning schoenen Ontworpen voor trailroutes in bergachtige gebieden 8 mm druppel Bovenwerk van waterafstotend mesh AEROFOAM+ in de tussenzool Bovenste deel Het bovenwerk van de schoen is gemaakt met Schoeller's dynamische bovenwerktechnologie, die je voeten beschermt en ervoor zorgt dat de schoenen ook als je erg ver loopt comfortabel zitten (1)
      SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5
      • 07615523354979
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 124.71
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 124.71
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 112.08
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 112.08
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 112.08
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 107.88
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 104.07
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 95.43
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 95.43
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 104.58
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 104.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 104.79
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 102.42
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 110.06
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 110.01
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 110.01
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 109.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 109.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 106.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 110.10
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 121.39
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 121.39
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 121.39
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 121.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 121.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 121.39
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 121.39
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 121.39
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 110.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 117.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 100.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 100.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 100.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 100.50
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 100.50
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 100.50
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 104.90
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 98.74
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 110.50
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 112.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 104.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 112.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 112.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 112.80
    • teamvergelijk@vergelijk.be