x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asics Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asics Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asics Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asics Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220845565.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220658960.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220845192.jpg?ts=1
Asics Asics Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen Gel-Nimbus 24 Shoes Men, zwart US 9,5 | EU 43,5 2022 Road Hardloopschoenen Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training, Wedstrijden; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: hoog (9mm drop); Drop: 10 mm; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: AHAR buitenzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Voetbed: Ortholite binnenzool; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: GEL-technologie in de a... (1)
  • 04550330982522
7
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Mesh
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38, 43, 39.5
    • Geslacht: Heren
  • 135.24 189.90 EUR 7
    7
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      ASICS Sportschoen De tussenzool integreert de gel- en FlyteFoam-technologie Comfortabele demping die schokken op de grond absorbeert135.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • RunningXpert RunningXpert
      151.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code 1011b359-002 - Maat 43,5 EU | 8,5 UK | 9,5 US | 27,5 CM.
      171.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training, Wedstrijden; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen:...171.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      ASICS GEL-Nimbus 24 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Weg - zwart/zwart184.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training, Wedstrijden; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen:...184.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Keller-sports.be Keller-sports.be
      De GEL-NIMBUS 24-schoen biedt geavanceerde schokbescherming tijdens je duurlooptraining. De schoen is zo'n 10 gram lichter dan de vorige ...189.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174642245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183244303.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running, Barefoot schoenen; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder drop; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Bovenmateriaal: TPU versterkingen; Vegan: Ja; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: ademend mesh; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram TC5+; Middenzool: BLOEMschuim; Inlegzool / Binnenzool: EVA-schuim; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Afmetingen: Gewicht per paar... (1)
      Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • 00194713968723
      2
    • On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207552218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219286676.jpg?ts=1
      On Running On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Code 40-99699 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • 07630040568043
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203633781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185985910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234610478.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 (1)
      SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • 07615523049738
      1
    • Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187581900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177924412.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) (1)
      Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • 04053866279505
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 184.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 184.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 184.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 184.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 180.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 180.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 168.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 168.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 168.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 180.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 179.10
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 174.75
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 154.63
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 154.63
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 151.91
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 149.88
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 144.72
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 134.46
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 134.46
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 129.81
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 129.48
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 145.54
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 145.54
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 145.54
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 145.54
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 145.54
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 145.54
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 131.42
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 128.69
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 128.69
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 129.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 129.92
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 129.18
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 128.69
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 128.69
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 125.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 125.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 122.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 122.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 122.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 122.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 122.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 122.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 122.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 128.04
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 128.04
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 128.04
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 128.04
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 133.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 129.66
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 128.91
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 128.91
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 128.91
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 131.42
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 139.54
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 139.83
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 144.60
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 137.19
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 135.24
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 135.24
    • teamvergelijk@vergelijk.be