x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asics GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asics GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asics GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asics GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222279414.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225105259.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212952816.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234611743.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218921762.jpg?ts=1
Asics Asics GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5 GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5 GT-2000 10 Hardloopschoenen Dames - Hardloopschoenen Roze 39,5 De GT-2000 10-schoen zorgt dat je lichaam en geest zich kunnen concentreren op de weg die voor je ligt. Het is een veelzijdige hardloopschoen die ideaal is voor verschillende afstanden. Het ontwerp van het gebreide bovenwerk en de 3D-print zorgen voor een vederlicht gevoel en bieden dat beetje extra stabiliteit. De FLYTEFOAM propel-demping onder de voet zorgt voor een meer responsieve veerkracht aan je pas. De 3D SPACE CONSTRUCTION van de tussenzool verbetert de compressie. Met deze schoen is... (1)
  • 04550330348120
3
  • Design
    • Kleur: Roze, Blauw, Multi, Oranje
    • Materiaal: Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 39, 38, 39.5
    • Geslacht: Unisex, Dames
  • 109.00 144.98 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      ASICS sportschoen Demping met geltechnologie Ademend bovenmateriaal van mesh109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sportenski Sportenski
      GT-2000 10-schoenen houden jouw geest en lichaam gefocust op het pad dat voor je ligt. Het is een veelzijdige hardloopstijl die functione...133.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      De GT-2000 10-schoen zorgt dat je lichaam en geest zich kunnen concentreren op de weg die voor je ligt. Het is een veelzijdige hardloopsc...
      137.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174642245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183244303.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running, Barefoot schoenen; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder drop; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Bovenmateriaal: TPU versterkingen; Vegan: Ja; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: ademend mesh; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram TC5+; Middenzool: BLOEMschuim; Inlegzool / Binnenzool: EVA-schuim; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Afmetingen: Gewicht per paar... (1)
      Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • 00194713968723
      2
    • On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207552218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219286676.jpg?ts=1
      On Running On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Code 40-99699 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • 07630040568043
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203633781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185985910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234610478.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 (1)
      SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • 07615523049738
      1
    • Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187581900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177924412.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) (1)
      Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • 04053866279505
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 135.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 132.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 132.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 132.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 132.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 132.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 132.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 132.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 132.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 132.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 132.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 121.74
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 121.74
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 121.74
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 123.27
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 130.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 130.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 130.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 125.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 125.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 113.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 119.31
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.31
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.31
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 119.31
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 119.35
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.35
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.35
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 119.35
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 110.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 100.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 100.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 106.50
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 106.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 106.50
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 110.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 116.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 116.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be