x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asics Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asics Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asics Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asics Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226541525.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225929689.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229436283.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234623740.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228047595.jpg?ts=1
Asics Asics Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8 Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8 Trabuco Max Heren Trailrunningschoenen EU 41,5 - US 8 ASICS Sportschoen Demping met FlyteFoam-technologie Ademend mesh-bovenmateriaal (1)
  • 04550330981167
5
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Mesh, Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 46, 41.5, 38, 41, 39.5
    • Geslacht: Heren
  • 115.99 155.66 EUR 5
    5
    • RunningXpert RunningXpert
      Energiebesparing is een belangrijk component voor trail-hardlopers die lange afstanden afleggen. Juist daarom heeft ASICS hun GUIDESOLE-t...
      115.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 1011b028-005 - Maat 41,5 EU | 7 UK | 8 US | 26 CM.
      116.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code 1011b028-005 - Maat 41,5 EU | 7 UK | 8 US | 26 CM.
      119.10, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      ASICS Sportschoen Demping met FlyteFoam-technologie Ademend mesh-bovenmateriaal122.27, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      ASICS Sportschoen Demping met FlyteFoam-technologie Ademend mesh-bovenmateriaal155.66, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174642245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183244303.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running, Barefoot schoenen; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder drop; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Bovenmateriaal: TPU versterkingen; Vegan: Ja; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: ademend mesh; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram TC5+; Middenzool: BLOEMschuim; Inlegzool / Binnenzool: EVA-schuim; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Afmetingen: Gewicht per paar... (1)
      Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • 00194713968723
      2
    • On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207552218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219286676.jpg?ts=1
      On Running On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Code 40-99699 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • 07630040568043
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203633781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185985910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234610478.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 (1)
      SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • 07615523049738
      1
    • Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187581900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177924412.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) (1)
      Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • 04053866279505
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Multi (multi)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 169.25
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.25
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 117.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 117.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 118.70
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 116.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 119.10
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 115.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be